«Pilsēta cilvēkiem» skeptiska par ideju atjaunot Rīgas Transporta sabiedrisko padomi

Organizācija «Pilsēta cilvēkiem» paudusi skepsi par Rīgas domes plānu atjaunot Rīgas Transporta sabiedriskās padomes darbību.

«Pilsēta cilvēkiem» skeptiska par ideju atjaunot Rīgas Transporta sabiedrisko padomiEdgars Kupčs

  Lai uzlabotu pilsētnieku daudz kritizētos ar Rīgas satiksmes attīstību saistītos jautājumus, Rīgas domes Satiksmes departaments vēlas atjaunot Rīgas Transporta sabiedriskās padomes darbību. Par tādu ieceri šodien spriedīs Rīgas domes Satiksmes un transporta lietu komiteja. Padomes mērķis ir atspoguļot daudzpusīgu un neatkarīgu sabiedrības viedokli dažādos ar Rīgas satiksmes attīstību saistītos jautājumos un aktivizēt dialogu starp pašvaldību, valsti, sabiedriskajām organizācijām un iedzīvotājiem.

  Organizācija «Pilsēta cilvēkiem» uzskata, ka tā kļūs par kārtējo padomi, kurā līdzīgi kā daudzajās Rīgas stratēģijās un investīciju plānos tiks gudri spriests, bet maz darīts rezultātu sasniegšanai.

  "Tie paši darbinieki jau vismaz 10 gadus sēdējuši. Uzklausot tikai, ko saka Satiksmes departaments, politiķi - nekādas pārmaiņas nenotiks. Arī [jaunievēlētā vicemēre Anna] Vladova teica, ka ļoti augstu vērtē Satiksmes komitejas vadītāju Vadimu Faļkovu. Pārsteidz - viņa izpratne par satiksmi ir ļoti, ļoti zemā līmenī. Viņš vienkārši atklāti pasaka, ka velobraucēji piesārņo gaisu, viņi mazgā trīsreiz biežāk drēbes, tāpēc viņi piesārņo Baltijas jūru. Ja tādus tekstus saka Satiksmes lietu komitejas vadītājs, un šobrīd atbildīgā politiskā persona no tribīnes saka, ka viņš ir satiksmes guru. Esmu skeptisks par pārmaiņu gaidīšanu pilsētā," teica «Pilsēta cilvēkiem» pārstāvis Oto Ozols.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti