Pieteikšanos LTV valdes konkursam pagarina līdz 6. februārim

Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padome (SEPLP) līdz 6. februārim pagarinājusi kandidātu pieteikšanos konkursā uz valsts sabiedrības ar ierobežotu atbildību (VSIA) „Latvijas Televīzija” (LTV) valdes vakantajiem amatiem – valdes priekšsēdētāja, valdes locekļa programmu un pakalpojumu attīstības jautājumos un valdes locekļa finanšu pārvaldības jautājumos amatiem, informēja SEPLP. 

Līdz sākotnēji noteiktajam pieteikšanās termiņam 9. janvārī tika saņemti 13 pieteikumi. Konkursa nominācijas komisijas sēdē tika nolemts pagarināt pieteikšanās termiņu, lai veicinātu konkurenci uz visiem vakantajiem amatiem, norādīja padomē.

Atbilstoši Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu un to pārvaldības likumam LTV valdes locekļu kandidātiem jābūt ar vismaz maģistra līmeņa augstāko izglītību un viņiem jāpiemīt zināšanām par plašsaziņas līdzekļu nozari, īpaši par sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu nozīmi demokrātiskā sabiedrībā. Kandidātiem nepieciešama vismaz piecu gadu pieredze vadošā amatā plašsaziņas līdzekļu jomā vai vismaz triju gadu pieredze vidējas vai lielas kapitālsabiedrības valdes vai padomes locekļa amatā, vai vismaz piecu gadu pieredze kapitālsabiedrības, organizācijas vai iestādes augstā vadošā amatā, kura ieņemšana apliecina nepieciešamo iemaņu kopumu un kurā gūtā pieredze plašsaziņas līdzekļu jomā tiek uzskatīta par priekšrocību.

Konkurss notiks trīs kārtās. Pirmajā kārtā tiks vērtēta kandidātu atbilstība noteiktajām minimālajām prasībām, otrajā kārtā komisijas locekļi viņus izvaicās par LTV attīstības redzējumu, bet trešajā kārtā labāko pretendentu kompetences padziļināti vērtēs personāla atlases speciālisti.

Konkursa komisijā ietilpst trīs SEPLP locekļi, Pārresoru koordinācijas centra, Baltijas korporatīvās pārvaldības institūta, Rīgas Stradiņa Universitātes un Latvijas Mediju ētikas padomes pārstāvji, kuri darbojas ar balsstiesībām. Latvijas Žurnālistu asociācijas, LTV arodbiedrības pārstāvji un personāla atlases kompānijas SIA “Eiro Personāls” pārstāvis konkursā piedalās ar novērotāju un padomdevēju tiesībām.

Konkurss izsludināts oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis”, sludinājums publicēts Nodarbinātības valsts aģentūras, Pārresoru koordinācijas centra un LTV mājaslapās. Informācija par konkursu pēc pieprasījuma pieejama arī SEPLP.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Svarīgākais šobrīd

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt