Piešķir 377 000 eiro TV un radio apraides elektroenerģijas sadārdzinājuma segšanai

No valsts budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem Nacionālo elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (NEPLP) un Sabiedrisko elektronisko plašsaziņas līdzekļu padomei (SEPLP) piešķirti 377 074 eiro, lai tās varētu segt šā gada elektroenerģijas sadārdzinājuma izmaksas par televīzijas (TV) un radio programmu izplatīšanu virszemes apraidē. To otrdien, 6. decembrī, nolēma valdība.

Bezmaksas zemes apraidē ciparformātā izplatāmo televīzijas programmu sarakstā ir iekļautas šādas televīzijas programmas: “LTV1”, “LTV7”, “ReTV”, “TV24”, “TV4” un “RADA”. 

Tāpat nepieciešams segt arī elektroenerģijas sadārdzinājuma izmaksas par Latvijas Radio 1, Latvijas Radio 2, Latvijas Radio 3 – Klasika, Latvijas Radio 4 – Doma laukums, Latvijas Radio 5 – Pieci.lv un programmas Latvijas Radio 6 apraidi.

NEPLP tiks piešķirti 175 001 eiro, lai segtu elektroenerģijas sadārdzinājuma izmaksas par bezmaksas zemes apraidē ciparformātā izplatāmās televīzijas programmas nodrošināšanu virszemes apraidē 2022. gadā.

Savukārt SEPLP tiks piešķirti 202 073 eiro, lai Latvijas Radio segtu elektroenerģijas sadārdzinājuma izmaksas par radio programmu izplatīšanu virszemes apraidē šogad.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti