Piekto reizi pasniegs Nikodema Rancāna balvu izcilākajiem Latgales pedagogiem

Svētdien, 22. septembrī, plkst.14.00 Rēzeknē notiks Nikodema Rancāna vārdā nosauktā konkursa noslēguma pasākums, kurā jau piekto gadu pēc kārtas tiks pasniegtas balvas labākajiem Latgales pedagogiem.

Šogad konkursam ir pieteikti 32 nominanti piecās kategorijās. Pasākumā plānojusi piedalīties arī izglītības un zinātnes ministre.

Līvija Plavinska par Nikodema Rancāna balvu Latgales pedagogiem
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

„Skolotāja amats līdz šim nav bijis pienācīgi novērtēts, tāpēc mēs dibinājām Nikodema Rancāna balvu, kura šogad notiks jau piekto gadu pēc kārtas. Godināt un pateikties tiem skolotājiem, kuri tiešām ir pelnījuši, lai viņus novērtētu, jo šobrīd viņu ieguldījums nedz materiāli, nedz morāli netiek pietiekoši novērtēts. Lielākais šī gada jaunums ir, ka pasākumu organizē ne tikai Latgaliešu kultūras biedrība, bet arī iesaistītas visas Latgales pašvaldības, tāpat Latgales plānošanas reģions pieņēma lēmumu piedalīties pasākumā, un tas ir ļoti svarīgi, ka pašvaldība pamana un izceļ savus pedagogus,” par balvas ideju un šī gada jaunumu tās organizēšanā stāsta Latgaliešu kultūras biedrības valdes locekle Līvija Plavinska.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti