Sadaļas Sadaļas

Piektdien un sestdien vairākos vakcinācijas centros prioritārajās grupās esošie varēs vakcinēties ar «Pfizer»

Piektdien un sestdien vairākos liela mēroga vakcinācijas centros iedzīvotājiem no šobrīd atvērtajām prioritārajām grupām ir iespēja vakcinēties ar vakcīnu ražotāja "Pfizer/BioNTech" Covid-19 vakcīnu "Comirnaty", iepriekš reģistrējoties, izvēloties konkrētu vietu un laiku vietnē "manavakcina.lv", informēja Veselības ministrijā (VM).

Šajā nedēļas nogalē vakcinēties liela mēroga vakcinācijas centros pēc iepriekšējas pieteikšanās vietnē "manavakcina.lv" tiek aicināti

  • seniori 60+,
  • iedzīvotāji ar hroniskām slimībām,
  • personas, kuras dzīvo vienā mājsaimniecībā ar smagi slimiem bērniem/bērniem ar imūnsupresiju,
  • smagi slimu personu aprūpētāji,
  • izglītības iestāžu darbinieki,
  • operatīvo dienestu darbinieki/valsts darbības nepārtrauktībai kritisko funkciju darbinieki, ja darba devējs jau ir iesniedzis informāciju par personu vienotajā vakcinācijas tīklā ''ViVaT''.

VM norādīja, ka par savu piederību prioritārajai grupai iedzīvotāji var pārliecināties, atverot vietni "manavakcina.lv", kurā sistēma apkopojusi datus no Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PMLP) datubāzes, slimību reģistriem, kompensējamo zāļu sarakstiem, kā arī nozaru ministriju iesniegtajiem profesiju sarakstiem. Ja prioritārā grupa ir atvērta, tad papildu dokumenti vai apliecinājumi nav nepieciešami. Persona var reģistrēties vakcīnas saņemšanai sev ērtā liela mēroga vakcinācijas centrā, kas pieejams darbam nedēļas nogalē.

Vietnē "manavakcina.lv" iedzīvotājiem iespēja vakcinēties šajos liela mēroga centros šajā nedēļas nogalē:

 

Pilsēta

Vakcinācijas centrs

Datumi (aprīlis)

Darba laiki

Rīga

ATTA Centrs

23., 24.

9.00 – 17.00

Jūrmala

Sporta skola

23., 24.

9.00 – 17.00

Liela mēroga vakcinācijas centru saraksts, kas vakcinēs šajā nedēļas nogalē, vēl var tikt papildināts, par ko tiks ziņots publiski.

Lai piereģistrētos vakcinācijai liela mēroga centrā:

  1. Jāatver vietne "manavakcina.lv" (un jāaizpilda pieteikums vakcīnai, ja tas vēl nav aizpildīts);
  2. Ja iedzīvotāja prioritārā grupa ir atvērta, tad jāizvēlas kalendārs no tiem liela mēroga centriem, kas darbosies šajā nedēļas nogalē, atzīmējot sev vēlamo laika intervālu.
  3. Jāsagaida sistēmas apstiprinājums (sms/e-pasts);
  4. Jāierodas vakcinēties uz izvēlēto vietu un apstiprināto laiku.

Iedzīvotāji tiek aicināti nākt uz liela mēroga vakcinācijas centriem tikai tajā gadījumā, ja ir saņemts apstiprinājums no vietnes "manavakcina.lv" par vakcināciju, kā arī nākt uz vakcinācijas centriem ne ātrāk kā 15 minūtes pirms sava apstiprinātā vakcinācijas laika.

Lai nodrošinātu sekmīgu vakcinācijas procesu visas nākošās nedēļas garumā, iedzīvotāji tiek aicināti nākt tikai tad, ja tuvākās nedēļas laikā nav jau ieplānots vakcinācijas laiks kādā citā vakcinācijas kabinetā.

Jautājumu gadījumā par centru darbību iedzīvotāji aicināti sazināties pa bezmaksas informatīvo vakcinācijas tālruni 8989.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt