Pieķer sešus cigarešu kontrabandistus, tostarp divus nepilngadīgos

Valsts robežsardze 10. augustā Krāslavas novadā aizturēja sešus Latvijas pilsoņus, kuri personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās nodarbojās ar tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, informēja robežsardzē.

Piektdienas vakarā robežsargi, pārbaudot informāciju par iespējamiem likumpārkāpumiem, Kaplavas pagastā aizturēja sešus Latvijas pilsoņus, kuri pierobežas joslā atradās bez speciālajām caurlaidēm.

Divi no aizturētajiem izrādījās nepilngadīgi, un viņiem nebija arī dokumentu, kas apliecina personu identitāti.

Netālu no personu aizturēšanas vietas robežsargi atklāja arī astoņus melnā polietilēnā ietītus iepakojumus, kuros atradās 120 000 cigaretes "Premjer" ar Baltkrievijas akcīzes markām.

Par abu nepilngadīgo aizturēšanu informēti viņu vecāki un aizbildņi, par pierobežas joslas režīma pārkāpumiem personām sastādīti administratīvā pārkāpuma protokoli, savukārt par tabakas izstrādājumu nelikumīgu pārvietošanu, kas izdarīta ievērojamā apmērā, personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, sākts kriminālprocess.
 

2 komentāri
Maximum Axiom
Ļoti nepatīkami, ka valsts apspiež iedzīvotajus un uzspiež verdzības sistemu. Pasaulei ir uzspiesta ļoti netaisnīga naudas sistema.
Guntis Vizāns
neparmetiet cilvekiem par darbu,parmetiet valdibas saeimas rausejiem par bezdarbibu
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti