Pieci.lv sesto dzimšanas dienu svinēs ar ballīti klausītājiem

Ceturtdien, 25. jūlijā, jauniešu radio stacija Latvijas Radio 5 jeb Pieci.lv svinēs savu sesto gadskārtu. No plkst. 19.00 ikviens raidstacijas klausītājs un interesents ir aicināts uz svinībām ''Jaunajā Teikā'', kur uz svētku skatuves raidījuma „Naktslokāls” speciālizlaidumā būs dzirdamas Pieci.lv radio personības un uzstāsies Ralfs Eilands, DJ Monsta, repere Viņa, dziedātāja Marta, informēja Latvijas Radio Komunikācijas un multimediju daļā.

„Šogad vēlme satikt savus klausītājus klātienē mūs ir mudinājusi rīkot dzimšanas dienas svinības ārpus ierastās studijas Doma laukumā.

Aicinu ikvienu Pieci.lv klausītāju šo uztvert kā personīgu ielūgumu uz mūsu kopīgajiem svētkiem,

jo - ar ko gan citu varētu vēl labāk svinēt, ja ne ar tiem cilvēkiem, kuri mūs ik dienas klausās, raksta mums un ir kļuvuši par labiem ētera draugiem,” paziņojumā medijiem norāda Pieci.lv DJ un raidījuma “Naktslokāls” vadītāja Linda Samsonova.

No notikuma vietas Pieci.lv raidīs savu vakara programmu, raidījumu „Naktslokāls”, kas būs veidots par godu šim īpašajam notikumam.

Svinībās klātienē būs sastopamas teju visas Pieci.lv ētera personības. Ar īpašu sveicienu programmu uz skatuves kāps mūziķis Ralfs Eilands, DJ Monsta, repere viņa un dziedātāja Marta. No plkst. 20.00 līdz 23.00 svētku svinības būs dzirdamas arī Pieci.lv ēterā - programmā „Naktslokāls”, kas tiešraidē skanēs no ''Jaunās Teikas''.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti