Pieci.lv infografika: Labdarības maratons «Dod pieci 2016» skaitļos un faktos

2016.gada izskaņā labdarības maratonā "Dod pieci" saziedoti 190 910,45 eiro. Saziedotā nauda sniegs atbalstu vēža slimniekiem, palīdzot atlabt īpašās psihosociālās rehabilitācijas nometnēs. Pašlaik arī notiek pieteikšanās "Dzīvības koks" organizētajām nometnēm "Spēka avots".

Sarēķinot kopējo naudu, kas nāca no ziedojumu kastītēm, dziesmu pasūtījumiem, Ziedot.lv un ziedojumu tālruņiem, radio klausītāji saziedojuši 196 148 eiro.

"Dzīvības koks" organizē nometnes kopš 2009.gada. Katru gadu tajā varēja piedalīties vien 79 cilvēki.

Par saziedoto naudu varēs sarīkot nometnes vēža slimniekiem.

Par saziedoto naudu varēs sarīkot vismaz 21 nometni.

Labdarības maratona laikā saziedoti 162 kilogrami (kg) monētu un 2,65 kg papīrnaudas.

Maratona norises laikā tā vadītāji un dīdžeji ne reizi nepameta stikla studiju.

4 komentāri
Agita Birka
Labprāt uzzinātu, kā tika izmantoti 2016. gadā akcijā "Dod pieci" saziedotie līdzekļi. Nekur nav atskaites par šo 190 tūkst. EUR izlietojumu.
Jānis
Ļoti interesanti būtu zināt cik maksāja studijas uzcelšana un visas pārējās izmaksas! Varbūt,ka tas cipars arī ir tuvu tam 191 tūkstotim! UN Tā tomēr ir sabiedriskā raidstacija par mūsu nodokļiem,kura tīri labi varētu iztikt bez tik liela šova un reklāmas uz saslimušu cilvēku fona!
Amanda
Pasākums jau jauks un mērķis cēls. Žēl tikai par to, ka daudzu cilvēku izvēlētās dziesmas tā arī netika atskaņotas. Ir jau tā, ka palīdzēšana šajā pasākumā ir galvenais, bet tad tā arī vajadzēja pateikt: izvelēties dziesmu jau jūs varat, bet atskaņosim vienalga tikai tās, ko paši gribam.
VD
Visas izvēlētās dziesmas atskaņoja vai nu dod pieci laikā vai pēc tam pieci radio ētera laikā.
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti