Piebalgs jaunajam «Vienotības» valdes priekšsēdētāja vietnieka amatam virza Smiltēnu

Jaunievēlētais partijas "Vienotība" valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs vēlas izveidot jaunu amatu – valdes priekšsēdētāja vietnieks – un šim postenim virza Saeimas deputātu Edvardu Smiltēnu, liecina LTV rīcībā esošā informācija.

Tieši Smiltēns bija Piebalga konkurents cīņā par valdes priekšsēdētāja amatu. Savukārt partijas ģenerālsekretāra amatā Piebalgs redz Arti Kamparu, kurš jau šobrīd ieņem šo posteni.

Paredzams, ka diskusijas un iespējamās apstiprināšanas amatos notiks pirmdienas, 6.jūnija, vakarā.

Savukārt starp savām tuvākajām darba prioritātēm partija izvirzīs cīņu par situācijas uzlabošanu problēmu mocītajā maksātnespējas administrēšanas nozarē, kā arī veselības aprūpes nozarē, žurnālistiem atzina Piebalgs.

"Veselības aprūpe šobrīd ir viens lielākais jautājums, bet otrs – maksātnespējas administrēšana. Tie ir divi lielākie jautājumi, par ko mēs šodien diskutējām," teica Piebalgs.

Viņš teica, ka "Vienotība" no tieslietu ministra maksātnespējas administrēšanas jomā sagaida to, ko Ministru prezidents no viņa prasa, tostarp ir normatīvo aktu izmaiņas.

Piebalgs: "Vienotības" prioritātes - reformas veselības aprūpē un maksātnespējas nozarē

  "Mēs tiešām ļoti stingri uzstājam, ka visas šīs lietas tiek sakārtotas tajā termiņā, ko nolicis Ministru prezidents. Un nekādas kosmētiskas operācijas Saeimā, lai aizkavētu šo termiņu, nav pieļaujamas," teica Piebalgs.

  Savukārt attiecībā uz veselības aprūpes jomu "Vienotības" valde grasās pieņemt "vairākus punktus, kas ir svarīgi visā šajā reformu procesā".

  "Tas nebūs visaptverošs lēmums, bet tikai  vairākas lietas, pie kā mēs pieturamies, jo informācija, kāda nāk, ir saraustīta no Veselības ministrijas, un ir ārkārtīgi grūti saprast, kurā virzienā Veselības ministrija šobrīd mēģina realizēt reformu," teica Piebalgs.

  Ziņots, ka sestdien, 4.jūnijā, „Vienotības” ārkārtas kongresā Piebalgu ievēlēja par jauno „Vienotības” valdes priekšsēdētāju. Bijušais Eiropas Komisijas komisārs vēlēšanās uzvarēja Saeimas deputātu Edvardu Smiltēnu un amatā stāsies pēc Āboltiņas, kura šo posteni bija ieņēmusi vairākus gadus.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti