Rīta Panorāma

Intervija ar Lindu Rubenu un Ansi Grasmani

Rīta Panorāma

Intervija ar Initu Dānielu

Intervija ar Andri Piebalgu

Piebalgs: Drīzumā «Vienotībai» jāizlemj, vai pašvaldību vēlēšanās Rīgā startēt kopā ar citu politisko spēku

Iespējamais starts kopā ar kādu citu politisko spēku pašvaldību vēlēšanās Rīgā ir jūtīgs jautājums un “Vienotībai” drīzumā vajadzētu pieņemt lēmumu par to, intervijā LTV raidījumā “Rīta Panorāma” sacīja partijas “Vienotība” valdes priekšsēdētājs Andris Piebalgs.

Piebalgs atklāja, ka dažas partijas jau “mēģina zondēt” par iespējamo sadarbību startam vēlēšanās Rīgā. Un “Vienotība” esot atvērta piedāvājumiem.

Tomēr plašāk par kādām konkrētām sadarbības iespējām Piebalgs nestāstīja, norādot, ka tas ir politiski jūtīgs jautājums. Tas var atstāt iespaidu gan uz darbu koalīcijā, gan arī uz nākamajām Saeimas vēlēšanām. Tāpēc “Vienotībai” jau drīzumā vajadzētu pieņemt lēmumu šajā jautājumā.

Tajā pašā laikā Piebalgs norādīja, ka sadarboties ar citiem politiskajiem spēkiem iespējams ne tikai pirms, bet arī pēc vēlēšanām, veidojot koalīciju. 

Pašvaldību vēlēšanas Latvijā notiks 2017.gada 3.jūnijā. Deputātu kandidātu sarakstu iesniegšana pašvaldību vēlēšanām norisināsies no nākamā gada 14. līdz 24.aprīlim, bet priekšvēlēšanu aģitācijas periods sāksies jau 3.februārī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti