Pie Terehovas robežpunkta gandrīz 300 kravas automašīnu rinda

Svētdien uz autoceļa A12 Jēkabpils - Rēzekne - Ludza - Krievijas robeža (Terehova) pirms robežkontroles punkta "Terehova" ir 290 kravas automašīnu rinda un paredzamais gaidīšanas ilgums ir 28 stundas, liecina „Latvijas Valsts ceļu” informācija.

Uz autoceļa A13 Krievijas robeža (Grebņeva) - Rēzekne - Daugavpils - Lietuvas robeža (Medumi) pirms robežkontroles punkta "Grebņeva" nav kravas automašīnu rindu.

Uz autoceļa P68 Daugavpils - Skrudaliena - Baltkrievijas robeža (Silene) pirms robežkontroles punkta "Silene" ir 60 kravas automašīnu rinda un paredzamais gaidīšanas ilgums ir 10 stundas.

Uz autoceļa A6 Rīga–Daugavpils–Krāslava–Baltkrievijas robeža (Pāternieki) pirms robežkontroles punkta "Pāternieki" ir 50 kravas auto rinda un paredzamais gaidīšanas ilgums ir 8 stundas.

 Jau ziņots, ka rindas uz robežas sāka vaidoties pagājušajā nedēļā. Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes rīcībā esošo informāciju, Krievijas pusē tiek īstenoti pastiprināti kontroles pasākumi.  Krievija vēl nav skaidrojusi iemeslu pastiprinātai kontrolei.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti