Pie Smiltenes uzsāk reģionālā ceļa Valmiera–Smiltene seguma atjaunošanu

Valsts reģionālā autoceļa Valmiera–Smiltene (P18) posmā no krustojuma ar vietējo autoceļu Slāži–Trikāta–Miega (V233) līdz Smiltenei (15,64.–32,89. kilometrā) sāk atjaunot segumu, informēja VSIA “Latvijas Valsts ceļi” (LVC).  

Darbu laikā tiks veikta izlīdzinošā frēzēšana, iesēdumu labošana, profila labošana un asfaltbetona virskārtas izbūve. Tāpat tiks veikts Nigras caurtekas remonts un tilta pār Lisas upi remonts. 

Būvdarbu laikā ātrums tiks ierobežots līdz 50 un 70 kilometriem stundā, kā arī plānots satiksmi regulēt ar luksoforiem.

Darbus veic SIA “Limbažu ceļi”, to līgumcena ir 3,8 miljoni eiro (ar pievienotās vērtības nodokli), kas tiek finansēti no papildu piešķirtajiem 100 miljoniem eiro no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”. 

Darbus plānots pabeigt septembra vidū.

Savukārt šī paša autoceļa posmā no Valmieras līdz krustojumam ar vietējo autoceļu Cempi–Brenguļi–Trikāta–Vijciems (V182) (0,35.–11,60. kilometrā) remontdarbi ir pabeigti. 

Tur darbi tika uzsākti 2020. gada vasaras beigās, kad tika laboti iesēdumi un veikta virsmas atjaunošana Cēsu un Smiltenes rotācijas apļos. Šogad tika veikta virsmas apstrāde. Šobrīd darbi jau pabeigti, tomēr vēl nedēļu tiks saglabāts ātruma ierobežojums 70 kilometri stundā, lai satiksmes ietekmē saformētos izbūvētā ceļa virskārta.

Darbus šajā posmā veica SIA “Binders” un to līgumcena ir 692 195 eiro (ar pievienotās vērtības nodokli), kas tika finansēti no 2020. gadā papildu piešķirtajiem 75 miljoniem eiro no budžeta programmas “Līdzekļi neparedzētiem gadījumiem”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Vairāk

Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt