Sadaļas Sadaļas

Panorāma

Panorāma

Panorāma

Uzņēmēju pesimisms – iepriekšējās krīzes līmenī

Cilvēku pūļi pie publiskajām ēdiena izdales vietām

Pie bezmaksas ēdiena izdales vietām veidojas rindas

Kā pārliecinājās Latvijas Televīzija, pie Krišnas centra, kur pie ēdiena var tik tie, kam tas ļoti nepieciešams, šorīt veidojās rinda visas ielas garumā, un, sanākot vairāk cilvēkiem, divu metru distanci ievērot neizdevās.

Jo tuvāk ēdiena izdales laiks, jo garākas veidojas dzīvās rindas. Cilvēki par divu metru distanci aizmirst un spiežas cits citam pie pleca, bet vēlāk izklīst pa visu Rīgu – kāds uz lielveikalu, cits – uz patversmi vai pat citu pilsētu. Pirms pulksten deviņiem garām pabrauc pašvaldības policijas ekipāža, bet aizbrauc. Arī no ēdiena sagādātāju puses nemana mēģinājumus cilvēkus izkliedēt. Ir gan pielikta papīra lapa ar aicinājumu distanci ievērot.

"Es jau nevaru viņiem pavēlēt. Citreiz policija atbrauc, un viņi tad regulē," saka "Žēlsirdības misijas "Dzīvības ēdiens"'' izpilddirektors Harijs Provornijs.

Visu rītu pie ēdiena izdales punkta vajadzīgā divu metru distance netika ievērota. Ir ieradusies pašvaldības policijas ekipāža un lūdz iedzīvotājus likumu ievērot. Vēlāk ārpusē iznāk arī “Žēlsirdības misijas “Dzīvības ēdiens”” izpilddirektors un stāsta, ka kārtību uzmanot, uz ielas pat novilktas oranžas līnijas ik pēc diviem metriem.

"Mums ir cilvēks šeit no rītiem, kas to paregulē. Ļoti vienkārši, nostājoties pēc līnijām. Tā mēs to darām. Tāpat jau viņi nāk ātrāk un viņi grib pačupoties bišķiņ, kaut ko parunāt, bet nu pagaidām nekādu gadījumu saistībā ar saslimšanām mums nav bijis," atzīst Provornijs.

Cilvēku masveida pulcēšanās ir aizliegta, un tā rada labvēlīgu vidi jaunā koronavīrusa izplatībai. Tāpat policija uzsver, ka līdzīga aina ik dienu redzama arī citās ēdiena izdales vietās un šīs iniciatīvas autoriem kārtība būtu rūpīgāk jākontrolē.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti

Informējam, ka LSM portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Uzzināt vairāk

Pieņemt un turpināt