Petraviča izstājas no partijas «Par cilvēcīgu Latviju»

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

Saeimas deputāte un bijusī labklājības ministre Ramona Petraviča paziņojumā medijiem pavēstījusi par lēmumu izstāties no politiskās partijas “Par cilvēcīgu Latviju”, kas agrāk bija pazīstama ar nosaukumu “KPV LV”.

Petraviča izstājas gan no partijas biedru rindām, gan atstāj valdes locekļa amatu.

“Esmu pateicīga šai partijai par politisko rūdījumu un pieredzi, ko tā sniedza man kā savulaik jaunai politiķei, bet jau kopš vasaras, kad mainījās partijas cilvēku kodols, es vairs nesaskatīju savu vietu šajā partijā atšķirīgo politisko uzskatu, darba stila un ideālu dēļ,” paziņojumā norādīja politiķe.

Viņa gan turpinās darbu Saeimā un frakcijā “Neatkarīgie”, kurā ir arī vairāki citi no minētās partijas aizgājuši politiķi.

Par darbību kādā citā partijā turpmāk Petraviča neprecizē: “Šobrīd jebkurš apgalvojums par pievienošanos citam politiskam spēkam būs spekulācija, jo šo jautājumu izsveru ļoti nopietni. Man ir svarīgi izvēlēties politisko partiju, kurā es varu turpināt iesākto darbu [..].”

Viņa norādīja uz vēlmi aizstāvēt “brīvu vakcināciju”, iespēju saņemt pabalstu jau no pirmās slimošanas dienas un arī aizstāvēt sieviešu tiesības.

KONTEKSTS:

Partijas “KPV LV” pēctece tagad ir partija „Par cilvēcīgu Latviju”, un no 16 Saeimā ievēlētajiem deputātiem tagad partijā paliek tikai viens – Māris Možvillo. 

Savukārt partijas Saeimas frakcija nomainīja nosaukumu un apvieno deputātus ar dažādu politisko piederību. Artuss Kaimiņš, kurš savulaik bijis “KPV LV” līderis, jūt nožēlu, bet ne atbildību par politikā ievestajiem cilvēkiem, vēstīja Latvijas Radio.

Lai arī partija ir izšķīdusi, tā katru gadu no valsts saņem 643 000 eiro. Partijas biedriem ir arī šaubas par tēriņiem Rīgas domes vēlēšanās. Rezultātā – vēl vairāk šķelšanās.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti