Rīta Panorāma

«Es vēlētos būt tavs draugs» - dāvinājums sociālās aprūpes centram «Kalkūni»

Rīta Panorāma

Intervija ar Sandi Ģirģenu

Intervija ar Aivaru Platonovu

Peldēšanas federācija: Noslīkušo cilvēku skaitu ietekmē arī robi likumos

Noslīkušo cilvēku skaits Latvijā ir dramatisks, tādēļ ir būtiski izstrādāt stratēģiju un sistemātiski jārisina problēma. Tieši šī iemesla dēļ otrdien, 29. septembrī, Latvijas Universitātes Zinātņu mājā Rīgā notiks starptautiska konference "Cilvēkdrošība uz ūdens – vai stratēģija var izglābt dzīvības", kurā piedalīsies jomas eksperti no Īrijas, Somijas, Lietuvas un Igaunijas.

Latvijas Peldēšanas federācijas prezidents Aivars Platonovs Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja, ka lielais noslīkušo skaits Latvijā ir daudzu faktoru kopuma rezultāts, un tam ir daudz cēloņu – ne tikai karstā vasara, alkohols un pārgalvība.

Ir problēmas ar peldvietu pieejamību un robiem normatīvajā regulējumā.

Platonova kā federācijas prezidenta kompetence ir rūpēties, lai skolu programmās būtu lielāka vērība pievērsta peldētapmācībai. Otrdienas konferences galvenais mērķis ir uzklausīt ārzemju ekspertus un uzzināt par citu valstu pieredzi stratēģijas izstrādē. Svarīgi ir identificēt sāpīgākās problēmas un pie vismazākajiem ieguldījumiem sasniegt labākos rezultātus.

Platonovs raidījumā Rīta panorāma" norādīja, ka arī Pasaules Veselības organizācija uzsvērusi – katrai valstij situācija ar noslīkšanas gadījumiem ir citādāka, tādēļ ir jāmeklē individuāli risinājumi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti