Pēdējo dienu var iesniegt pieteikumus konkursam uz Maksātnespējas administrācijas direktora vietu

11.maijā noslēdzas pieteikumu iesniegšana konkursam uz vadītāja vietu institūcijā, kuras darbam pēdējos gados pievērsta pastiprināta uzmanība, tas ir, Maksātnespējas administrācijā.

Šodiena, 11. maijs ir pēdējā diena, kad var iesniegt pieteikumus 20. aprīlī izsludinātajam konkursam uz Maksātnespējas administrācijas direktora vietu. Šis amats kļuva vakants marta beigās, kad atlūgumu iesniedza iepriekšējais Maksātnespējas administrācijas vadītājs Ervīns Ābele. Viņa darbs pēdējā novērtēšanā bija novērtēts zemāk nekā iepriekš.

Tieši Maksātnespējas administrācijai ir jāuzrauga maksātnespējas administratoru darbs uzņēmumu un fizisko personu maksātnespējas procesos, kā arī tiesiskās aizsardzības procesos. Kopš aizvadītā gada Maksātnespējas administrācija no Valsts policijas pārņēmusi administratīvo lietu ierosināšanu par pārkāpumiem, kas pieļauti maksātnespējas procesos. Maksātnespējas administrācija ir arī Darbinieku prasījumu garantiju fonda turētājs.

Pretendentiem uz Maksātnespējas administrācijas direktora vietu jābūt ar maģistra grādu tiesību zinātnēs, ekonomikā vai finansēs. Tāpat viņiem nepieciešama vismaz piecus gadus ilga darba pieredze valsts pārvaldē un vismaz trīs gadus ilga pieredze vadošā amatā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti