Pēdējā iespēja pieteikties šī gada „Ēnu dienai”

Šodien ir pēdējā diena, kad iespējams pieteikties šī gada ēnu dienai. Šodien noslēdzas pieteikšanās trešais posms. Līdz šim visā Latvijā vēlmi ēnot kādas profesijas pārstāvi izteikuši ap 30 tūkstoš jauniešu. Vispieprasītākās ir veselības aprūpes speciālistu un radošu profesiju nozares.

Pēdējā iespēja pieteikties šī gada „Ēnu dienai”Kristaps Feldmanis

Organizācijas "Junior Achievement Latvia" valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns stāsta, ka skolēniem iesakāms sašķirot vakances pēc pieteikumu skaita un pieteikties tām vakancēm, kurām pieteikumu nav, jo tālāk citu iespēju vairs nebūs.

"Tur ir vairāk nekā 1000 vakances, kuras ir pieejamas bez konkursa un mēs aicinātu pieteikties tieši tām. Būs vēl pati pēdējā iespēja skolēniem pieteikties „nejaušajam ēnotājam”. Ir uzņēmumi, kuri ir atzīmējuši savos profilos, ka tie ir gatavi uzņemt jebkuru skolēnu, kurš ir ieinteresēts viņu uzņēmumā. Periodā no 7. līdz 8. februārim būs vēl pati pēdējā iespēja pieteikties „nejaušajam ēnotājam” un tas skolēns, kurš pieteiksies brīvajai vietai, viņš automātiski tiks uzņemts šajā ēnu dienā, bet tie nebūs tūkstoši vakanču, tie būs pāris simti, līdz ar to, uz to nevajadzētu pārāk lielas cerības likt," teica Krievāns.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti