Pēc ziņām par zemajām sociālajām iemaksām restorāns zaudē klientu

Pēc LTV raidījuma "Aizliegtais paņēmiens" ziņām par zemiem darbiniekiem nomaksātiem sociāliem nodokļiem restorānā "Bibliotēka Nr.1", Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūts pārcēla kādu restorānā paredzētu pasākumu uz citu vietu.

Kā ziņots, Oskaram un Santai Skariem piederošā restorāna iemaksas par darbiniekiem 2016.gadā bija minimālās algas līmenī.

Šajā restorānā bija iecerēts Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta fināla ceremonija “Atbildīgajai biznesa nedēļai.” Rezultātā tas noticis Rīgas pašvaldībai piederošajā Melngalvju namā.

"Nepilnu mēnesi pirms tik nozīmīga pasākuma un vasaras sākumā, kad tiešām notiek daudz aktivitāšu, tas nebija viegls uzdevums, bet varbūt uzreiz varu teikt: no mūsu puses droši vien interesantākais bija, teiksim, piedzīvot tās divas dažādās reakcijas, ko mēs saņēmām no cilvēkiem, informējot par šo lēmumu. Tad viena cilvēku grupa bija, kas uzreiz teica: nu, bet kāpēc jums to vajadzēja darīt, tā taču dara visu, tas tā notiek, nu, un tas taču tā ir, kāpēc tagad kaut kas ir jāmaina vai uzreiz jāsper tik drastiski soļi no jūsu puses," stāsta Dace Helmane, Korporatīvās ilgtspējas un atbildības institūta pārstāve .

"Un savukārt tad otra cilvēku grupa bija tādi, kas uzreiz novērtēja, izteica arī tādus varbūt, varētu teikt, tādus cieņas apliecinājumus un pat pateicību par to, ka mēs esam spēruši šādu soli un uzreiz arī piedāvāja palīdzēt, tiešām arī reālu palīdzību sniedza, palīdzot meklēt arī citus variantus telpām un tā. Tā kā tas bija saistīts arī ar šāda veida atziņām," viņa stāsta.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti