Pēc traģēdijas Kauguros glābšanas dienesta vadītājs atstādināts, bet glābēji atlaisti

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 9 gadiem.

Pēc traģēdijas Kauguros, kas iepretim glābšanas stacijai trešdien noslīka kaitbordists, Jūrmalas glābšanas dienesta priekšnieks Andris Kraulis uz negadījuma izmeklēšanas laiku ir atstādināts no amata, informēja Jūrmalas pašvaldības policijas priekšnieka vietnieks Jānis Siliņš.

Savukārt glābēji, kuri strādājuši stacijā, atbrīvoti no darba. Glābēji neesot atradušies savā postenī, jo tobrīd viss bijis klusu un jūrā neesot bijuši cilvēki. Plašākus komentārus par notikušo Siliņš atteicās sniegt. Viņš atzīst, ka notikušais ir traģiska sagadīšanās.

Siliņš apstiprina, ka šobrīd uzsāktas vairākas izmeklēšanas – vienu veic Jūrmalas dome, bet otru - pašvaldības policija. Izmeklēšanas rezultāti varētu būt zināmi pēc divām nedēļām. Kā BNS pastāstīja Jūrmalas domes pārstāve Ieva Aile, izmeklēšanas komisija pieprasījusi reģistrācijas žurnālus no Kauguru glābšanas stacijas.

Kriminālprocesu ierosinājusi arī Valsts policija.

Komentējot vispārējo Jūrmalas glābēju sagatavotību pirms atpūtas sezonas sākšanās, domes pārstāve uzsvēra, ka tā ir laba. Jūrmalas glābēju rīcībā esot pietiekoši daudz materiāli tehniskā nodrošinājuma un pietiekošs līdzekļu apjoms.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti