Panorāma

Panorāma

Panorāma

G.Belēviča ārstēšanas lietā turpina noskaidrot patiesību

Prezidents pateicas ārstiem ar koncertu un cienastu

Pēc slimošanas Vējonis apmaksājis cienastu mediķiem

Valsts prezidents Raimonds Vējonis īpašajā koncertā, kurā pateicies mediķiem, kas palīdzēja viņam atveseļoties pēc saslimšanas šā gada sākumā, par cienastu klātesošajiem maksājis no personīgajiem līdzekļiem, norādīja Valsts prezidenta preses padomnieks Jānis Siksnis.

Valsts prezidenta kanceleja apmaksāja izdevumus par ziediem, kas tika pasniegti mediķiem 135 eiro apmērā, kā arī par četrām pateicības plāksnēm - 370,28 eiro apmērā.

"Cienastu klātesošajiem apmaksāja prezidents no personīgajiem līdzekļiem," skaidroja Siksnis, piebilstot, ka citu izdevumu nebija un mākslinieki uzstājušies par brīvu.

LETA jau vēstīja, ka Paula Stradiņa Klīniskajā universitātes slimnīcā vakar noticis "Pateicības pēcpusdienas" koncerts, kurā kopā ar vairākiem Latvijas mūziķiem Vējonis izteicis pateicību visiem Stradiņa slimnīcas un Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas, kā arī rehabilitācijas centra "Vaivari" mediķiem un darbiniekiem, kuri palīdzēja viņam atveseļoties.

"Man gribas teikt lielu, lielu paldies, jo saslimšanas laiks nebija vienkāršs, bet, pateicoties jūsu sniegtajai profesionālajai palīdzībai, atveseļošanās process bijis veiksmīgs," teica Vējonis.

Prezidents arī pasniedza pateicības Stradiņa slimnīcas Infekcijas slimību ārstēšanas un hospitālās epidemioloģijas konsultatīvā dienesta kolektīvam, Sirds ķirurģijas anestezioloģijas un intensīvās terapijas nodaļas kolektīvam, Sirds ķirurģijas centra kolektīvam, kā arī Austrumu slimnīcas stacionāra "Gaiļezers" Toksikoloģijas un sepses klīnikas kolektīvam un nacionālā rehabilitācijas centra "Vaivari" kolektīvam.

Pateicības koncertā uzstājās mūziķi Aija Vītoliņa, Mārcis Auziņš, Normunds Rutulis, Ryga, Mārcis Jundzis, Antra Stafecka, Miks Dukurs, "Dzelzs vilks" un deju grupa "Dzirnas".

Jau ziņots, ka mediķi Vējonim bija konstatējuši sepses infekciju, kas skāra sirds vārstuļus, tāpēc valsts pirmajai personai bija nepieciešams veikt sirds operāciju.

Operācijā 20.janvārī Stradiņa slimnīcas ārstiem izdevās likvidēt infekcijas avotu. Operācijas gaitā infekcijas skartais sirds vārstulis tika aizstāts ar vārstuļa protēzi.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti