Pēc protestiem pret auto radītajiem putekļiem uz ceļa Rindzelē sola ierobežot ātrumu

Tukuma novada Zentenes pagasta Rindzeles iedzīvotāju protesti pret smago mašīnu radītajiem putekļiem un bedrēm uz ceļiem beigušies ar uzņēmuma "Latvijas Valsts ceļi" (LVC) solījumu uzstādīt apdzīvotajā vietā braukšanas ātruma ierobežojošu zīmi un apņemšanos labot smago auto radītās bedres uz ceļiem.

Iedzīvotāji jau trīs nedēļas sadzīvo ar smagajiem auto, kas ceļu remonta dēļ gar to mājām ved aptuveni 40 tonnu smagas kravas, traucoties ar ātrumu 90 kilometri stundā. Lai protestētu pret to, iedzīvotāji ceturtdien, 15.septembrī, pulcējās ar mērķi bloķēt konkrēto ceļu, taču to liedza Valsts policijas darbinieki.

Žurnāliste par piketa norisi Rindzelē

  "Policija liedza, izskaidroja cilvēkiem situāciju, un teica, ka viņiem ir jāpulcējas ceļa malā, ko cilvēki arī pieņēma un runājās pašvaldības ceļa malā, bet policija visu laiku dežūrēja. Tiesa, šīs smagās mašīnas tajā brīdī nebrauca. Tika labots arī viens ceļa posms, kas bija palicis tik bedrains, ka bija avārija iepriekšējā dienā. Viena mašīna tajā bedrē bija iekritusi," Latvijas Radio stāstīja laikraksta "Neatkarīgās Tukuma Ziņas” žurnāliste Agita Puķīte.

  Viņa teica, ka pēc policijas noteiktajiem ierobežojumiem ceturtdien uz notikuma vietu atbrauca LVC Tukuma nodaļas vadītājs Harijs Lācars, kurš iedzīvotājiem solīja - LVC šodien vai rīt ceļa malās izvietos ātrumu ierobežojošu zīmi, kā arī salabos bedres.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti