Pēc neētiskā komentāra par Krievijas lidmašīnas katastrofu Rīgas policists pamet darbu

Rīgas pašvaldības policists, kurš izteicis nepieņemamus komentārus sociālajā tīklā “Facebook” saistībā ar Krievijas aviokatastrofā bojāgājušajiem, pameta darbu policijā, liecina Rīgas pašvaldības policijas informācija.

Sarunā ar policijas vadību šis darbinieks atkārtoti pauda nožēlu par notikušo un informēja par pieņemto lēmumu pārtraukt darba attiecības ar Rīgas pašvaldības policiju. Par komentāra saturu Rīgas pašvaldības policija informēja Drošības policiju.

Jau vēstīts, ka pēc tam, kad Krievijā, Rostovā pie Donas, nogāzās lidmašīna un traģēdijā dzīvību zaudēja 62 cilvēki, Rīgas pašvaldības policists Jānis Bruševics sociālajā tīklā “Facebook” ierakstīja: “Nekas traks, jo tie lielākā daļa bija Krievijas pilsoņi.”

Uz to ātri reaģēja policijas vadība, apstiprinot, ka sāktā dienesta pārbaude beigsies ar policista atlaišanu no darba.

 “Es gribētu izteikt nožēlu par šāda Rīgas pašvaldības policijas darbinieka rīcību. Viņa nekādā veidā nav savietojama ar tiem principiem, pēc kuriem vadās pašvaldības policija. Un proti – tas ir: jebkurā gadījumā pret jebkuru personu neatkarīgi no viņas etniskās, politiskāspiedrerības vai tautības policistam jāattiecas ir vienādi. Diemžēl šis gadījums ļoti iedragāja uzticību pašvaldības policijai, un es vēlos atvainoties par šo radīto situāciju,” pauda Rīgas pašvaldības policijas priekšnieks Juris Lūkass.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti