Pēc gada pārtraukuma sākas Dobeles Ceriņu festivāls

Piektdien, 14. maijā, pēc gada pārtraukuma sākas Dobeles Ceriņu festivāls, kas turpināsies līdz mēneša beigām, informēja Dobeles kultūras nama direktore Lelde Klusa.

Lelde Klusa, Dobeles kultūras nama direktore
00:00 / 00:44
Lejuplādēt

Pēc pērn pandēmijas dēļ pirmoreiz izlaistajiem Dobeles novada svētkiem dobelnieki ir sapratuši, ka svētkus vajag. Tāpēc šogad novada svētki atgriežas ar vērienu, informēja pašvaldība.

Pielāgojoties esošajai situācijai valstī, Dobeles novada svētki šogad notiks vēl nebijušā formātā, atklāja Dobeles kultūras nama direktore Lelde Klusa.

“Festivāls aptver visu Dobeles novadu, gan pilsētu, gan pagastus. Šodien mēs atklājam vides instalāciju “Vēlējums” vēsturiskajā tirgus laukumā. Tā ir veidota no spoguļiem, [apmeklētāji] varēs uzrakstīt vēlējumu jaunajam novadam. Šodien sākam un rīt turpinām braukt ekspedīcijā pilsētā – būs muzikāli sveicieni daudzdzīvokļu namu pagalmos un arī pilsētas laukumā,” stāstīja kultūras nama direktore, atgādinot, ka Dobeles ceriņu dārzs ir pieejams ikvienam.

Ceriņu festivāls notiks no 14. maija līdz pat 30. maijam. Festivāla ietvaros apmeklētāji varēs aplūkot vides instalācijas, apmeklēt sajūtu pastaigu cikla 2. daļu "VASARA", "Pop-up" pikniku un daudz citus pasākumus visā Dobeles novadā. Pasākuma programmā iespējamas izmaiņas. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti