Pēc emocionālās vardarbības Aizkraukles bērnudārzā pret vienu darbinieku varētu rosināt administratīvo lietu

Pret vienu darbinieku bērnudārzā “Zīlīte”, kur vecāki ar ierakstu palīdzību atklāja emocionāli vardarbīgu izturēšanos pret trīsgadniekiem, rosinās administratīvās pārbaudes lietu, liecina Latvijas Televīzijas rīcībā esošā informācija.

Valsts bērnu tiesību aizsardzības inspekcijas darbinieki pabeiguši divu dienu ilgo pārbaudi Aizkraukles bērnudārzā “Zīlīte”. Gūts apstiprinājums, ka bērnudārza vadība netika galā ar radušos situāciju, bet audzinātājas nesadarbojās ar vecākiem.

Divu dienu laikā notika sarunas gan ar vecākiem, gan audzinātājām, gan bērnudārza vadību. Speciālisti konstatēja, ka vairākiem bērniem grupiņā ir uzvedības problēmas, taču viņu sodīšana nav attaisnojama.

Visi grupiņas pedagogi pārbaudes laikā ir atstatīti no darba. Taču LTV rīcībā esošā informācija liecina, ka pret vienu no grupiņas darbiniekiem tiks rosināta administratīvās pārbaudes lieta. Ja atklāsies, ka darbinieks rīkojies neatbilstoši, sekos sods no 35 līdz 200 eiro un nāksies meklēt citu darbu. 

Ziņots, ka Aizkraukles bērnudārza "Zīlīte" vienā grupiņā ir aizdomas par emocionālu vardarbību pret bērniem. Uz pārbaudes laiku atstādinātas abas audzinātājas un aukle. Tā kā dārziņa vadītāja situāciju pati nespēja atrisināt, arī viņas pienākumi uzticēti citai pedagoģei.

Personāla emocionāli skaudro izturēšanos pret trīsgadniekiem izdevās pierādīt, vairākas dienas slepeni veicot ierakstus ar diktofonu

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti