Pēc audita Valsts kancelejā darbu zaudēs deviņi darbinieki

Pamatojoties uz Valsts kancelejas direktora Mārtiņa Krieviņa veiktā audita rezultātiem, darbu viņa vadītajā iestādē zaudēs deviņi nodarbinātie - konsultanti, juriskonsulti, vecākie referenti un struktūrvienības vadītāja vietnieks.

Valsts kancelejas Komunikācijas departamenta vadītājas vietniece Zaiga Barvida aģentūrai LETA pavēstīja, ka pēc reorganizācijas Valsts kancelejā amatu zaudēs četri konsultanti, divi juriskonsulti, divi vecākie referenti un viens struktūrvienības vadītāja vietnieks.

Tomēr iestāde, izvērtējot nodarbināto kompetences un pašu darbinieku vēlmes, iespēju robežās piedāvā amatus citur valsts pārvaldē.

Kopumā Valsts kancelejā līdz šim strādāja 129 darbinieki, portālam Lsm.lv pastāstīja Barvida. 

Jau ziņots, ka Valsts kanceleju tuvākajā laikā gaida štatu samazināšana 7% apmērā, vissmagāk skarot Komunikācijas departamentu, iepriekš paziņoja iestādes direktors Mārtiņš Krieviņš.

Krieviņš norādīja, ka štatu samazināšana bijis viens no viņa dotajiem solījumiem, stājoties amatā. "Esmu veicis auditu, kas ir pirmais solis, lai padarītu valsts pārvaldi efektīvāku kopumā," viņš norādīja, piebilstot, ka šādi cer rādīt piemēru ministrijām un citām valsts pārvaldes iestādēm.

Krieviņš skaidroja, ka darbu Valsts kancelejā zaudēs deviņi cilvēki, tā kopumā tiks ietaupīti 150 000 eiro gadā. Šī nauda tikšot novirzīta paliekošo kolēģu motivēšanai un citiem mērķiem. Atalgojuma fonds mazināts netiks, solīja Valsts kancelejas direktors. Viņš gan piebilda, ka naudu pārdalīs tikai labākajiem - tiem, kas sasniegs nospraustos rezultātus un mērķus.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti