Pēc ārzemnieku saslimšanas aptur ēstuves «Kuldīgas rumba» darbību

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) saistībā ar vairāku ārzemnieku saslimšanu uz laiku apturējis SIA “Kuldīgas rumba” ēstuves darbību, informē PVD .

PVD ir saņēmis laboratorisko izmeklējumu rezultātus paraugiem, kas ņemti ēdināšanas uzņēmumā “Kuldīgas rumba” saistībā ar nesen reģistrētajiem pārtikas saindēšanas gadījumiem pasākuma “Dzīres Kuldīgā” laikā.

Dienestā atzīmē, ka pārtikas produktu izmeklējumu rezultāti bijuši negatīvi, taču atklājās virkne pārkāpumu ēdināšanas uzņēmuma virtuvē, tostarp telpas bijušas netīras un pārtika nebija pasargāta pret piesārņojumu.

Pamatojoties pārbaudes laikā konstatēto, PVD Dienvidkurzemes pārvaldes pārtikas inspektori nolēma uz laiku apturēt SIA “Kuldīgas rumba” darbību. Uzņēmumam uzdots satīrīt ēstuvi un atkārtotā pārbaudē sniegt pierādījumus par higiēnas prasību ievērošanu.

Par konstatētajiem pārkāpumiem uzsākta lietvedība administratīvā pārkāpuma lietā, piebilst PVD.

Jau vēstīts, ka naktī uz piektdienu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā no Kuldīgas nogādāti desmit ārzemnieki saistībā ar sūdzībām par vemšanu, nespēku un sliktu pašsajūtu. Stacionētas septiņas sievietes un trīs vīrieši, Kuldīgā viņi bija ieradušies nesaistīti no dažādām valstīm – Islandes, Norvēģijas, Zviedrijas un Brazīlijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti