Pēc abpusējas vienošanās Radzevičs atstāj Rīgas izpilddirektora amatu

Pēc abpusējas vienošanās līdzšinējais Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs ("Gods kalpot Rīgai") atstāj amatu Rīgas domē, informēja Rīgas domē.

Radzeviča iesniegto atlūgumu piektdien, 3. aprīlī, pagaidu administrācija izskatīja attālinātās domes sēdes laikā un pieņēma. Radzevičs pārtrauks darba attiecības ar pašvaldību no nākamās pirmdienas, 6. aprīļa.

Amata pienākumus viņš pildījis kopš 2009. gada.

KONTEKSTS:

Rīgas pašvaldības pagaidu administrācijas vadītājs Edvīns Balševics otrdien, 31. martā, atstādināja galvaspilsētas izpilddirektoru un "Gods kalpot Rīgai" politiķi Radzeviču. Administrācija skaidroja, ka atstādināšanas iemesls ir "bezatbildīgs darbs ārkārtējās situācijas laikā". Radzevičs atstādināts no amata uz laiku, kamēr izvērtētu viņa pārkāpumu. 

Pats Radzevičs stāstīja, ka viņam piedāvāts līdz vēlēšanām doties atvaļinājumā un par bezdarbību nekas neesot teikts. Rīcības politisko motīvu pastiprina fakts, ka administrators par Radzeviča aizstājēju iecēlis Ivetu Zalpēteri, kas iepriekš uz Rīgas domi kandidējusi no pašvaldību lietu ministra Jura Pūces partijas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti