Pavļuts par jauno partiju: Būsim vairāk centriski orientēts politiskais spēks

Par vienu no lielajiem jaunās partijas "Kustība Par!" uzdevumiem tās vadītājs Daniels Pavļuts izvirzījis – pieaugt skaitliski, lai partija varētu izvirzīt savu sarakstu Saeimas vēlēšanām. „Kustību Par!” viņš raksturo kā vairāk centriski orientētu politisku spēku.

Daniels Pavļuts par "Kustību Par!"
00:00 / 00:00
Lejuplādēt

"Mēs esam tā kā vairāk centrā. Mēs neesam ne labēji, ne kreisi," norāda Pavļuts. "Mūsu sociālā politika ir vairāk iejūtīga. Tātad vairāk pa kreisi. Mūsu ekonomiskā politika būs centriska, pilnīgi pretēja tai ļoti labējai uz lielkapitālu un lielajiem īpašniekiem orientētajai politikai un nodokļu politikai, kas Latvijā valdījusi šos 27 gadus."

Visā pārējā jaunā politiskā kustība "Par" ir par stipru un vienotu Eiropu, par drošu un pasargātu Latviju, norāda Pavļuts

Jau vēstīts, ka jaundibinātās partijas "Kustība Par!" valdes priekšsēdētāja amatā 26.augustā ievēlēts bijušais ekonomikas ministrs Daniels Pavļuts, tāpat valdē darbosies arī Saeimas deputāti Ilze Viņķele un Ints Dālderis.

Par Pavļuta ievēlēšanu politiskā spēka valdes priekšsēdētāja amatā balsoja 241 cilvēks, viens bija pret, bet divi atturējās.

Tāpat valdē ievēlēta politikas analītiķe Marija Golubeva, biznesa tiesību juriste Evita Goša, ekonomikas maģistrs Kaspars Briškens, Ventspils Valsts 1.ģimnāzijas direktores vietnieks Oskars Kaulēns, uzņēmējs Mārtiņš Staķis un ekonomikas maģistrs Andulis Židkovs.

Valde tika ievēlēta elektroniskā balsojumā, kas paredzēja balss nodošanu attiecīgā interneta vietnē.

Partijas Pārskata padomē tika ievēlēti kvalitātes vadības speciāliste Ilze Kurme, labas pārvaldības speciāliste Vita Tērauda, grāmatvedības speciālists Māris Puriņš, reklāmas speciālists Pēteris Pūrītis un Eiropas Parlamenta deputātes Sandras Kalnietes ("Vienotība") padomnieks Pēteris Viņķelis.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti