Rīta intervija

Jaunais iekšlietu ministrijas sekretārs Dimitrijs Trofimovs par jaunumiem iekšlietu jomā

Rīta intervija

Intervija ar LIZDA vadītāju Ingu Vanagu

Daniels Pavļuts par kustības "PAR!" gaidāmo dibināšanu

Pavļuts: Latvijas politikā ir nepieciešamas sarunas par principiem

Latvijas politikā ir nepieciešamas sarunas par principiem un par to liecina daudzu cilvēku, ka nav par ko vēlēšanās balsot, intervijā Latvijas Radio raidījumā “Labrīt” piektdien, 25. augustā, sacīja kustības “Par” dalībnieks Daniels Pavļuts.

Viņš norādīja, ka šāda saruna būtu vajadzīga, piemēram, par nodokļu sloga mazināšanu cilvēkiem ar mazākiem ienākumiem. Piemēram, ir cilvēki, kas pelna no algām un ir cilvēki, kas pelna no kapitāla un dividendēm. Taču līdzšinējā sistēma vēsturiski ir likusi neproporcionāli lielus nodokļus maksāt cilvēkiem ar mazākiem ienākumiem, tiem, kas ienākumus gūst no algas.

Taču tas ir viens no nevienlīdzības cēloņiem Latvijā, norādīja Pavļuts.

Tāpat ir jāmaina Latvijas teritoriāli administratīvais iedalījums. Ir jāsamazina Latvijas pašvaldību skaits, nevis jāatstāj tik daudz vietvaru, kas pašas sevi nespēj uzturēt.

Pavļuts arī apliecināja, ka sestdien, 26. augustā, kustība “Par” pārtaps partijā.

Jau ziņots, ka jaunajā politiskajā kustībā "Par" iesaistījusies virkne sabiedrībā zināmu cilvēku, kā arī no partijas "Vienotība" aizgājušie politiķi Ilze Viņķele, Ints Dālderis, Lolita Čigāne, Andrejs Judins un Aleksejs Loskutovs.

Partijas dibināšanai nepieciešami 200 biedri, bet dalībai Saeimas vēlēšanās partijai jābūt dibinātai vismaz gadu pirms tām un jābūt vismaz 500 biedriem. Pavļuts ir pārliecināts, ka vajadzīgo skaitu izdosies savākt.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti