Pasta sūtījumus var saņemt arī ar autovadītāja apliecību

No 1.aprīļa stājas spēkā norma, kas pasta sūtījums ļauj saņemt tikai ar personu apliecinošu dokumentu - pasi vai ID karti. Tomēr arī tuvākajā laikā ikviens Latvijas pastā varēs saņemt sūtījumus vai naudas pārvedumus līdz 150 eiro vērtībā, uzrādot arī autovadītāja apliecību.

Latvijas Pasts pagājušajā nedēļā ir iesniedzis priekšlikumus Satiksmes ministrijai ar aicinājumu ierosināt grozījumos Ministru kabineta noteikumos, lai arī turpmāk pastāvētu līdzšinējā kārtība sūtījumu vai pārvedumu saņemšanai līdz 150 eiro.

„Līdzīga norma bija spēkā arī iepriekšējā regulējumā, un šobrīd esam saskaņojuši ar Satiksmes ministriju, ka pagaidām turpinām izsniegt sūtījumus, uzrādot arī autovadītāja apliecību,” paskaidroja Latvijas Pasta pārstāve Gundega Vārpa.

Gundega Vārpa par sūtījumu izņemšanu

  Jau ziņots, ka daļa sabiedrības, kas personas apliecināšanai bija pieradusi izmantot autovadītāja apliecību, izteica sašutumu par to, ka pēc 1.aprīļa pastā sūtījumu saņemšanai šo dokumentu vairs nepieņemšot. Latvijas Pasts skaidroja, ka iedzīvotājus par noteikumu izmaiņām jau esot informējis pagājušogad un iebildumi saņemti tikai pēdējā laikā.

  Latvijas Pastam ir vairāk nekā 600 pasta pakalpojumu sniegšanas vietas, tas sniedz universālos pasta pakalpojumus, papildus nodrošinot arī komercpārvadājumu, eksprespasta, maksājumu, preses, mazumtirdzniecības un filatēlijas pakalpojumus. Latvijas Pasts ir valstij pilnībā piederošs uzņēmums, kurā strādā vairāk nekā 4200 darbinieku.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti