Pasniegs balvas Rīgas interešu izglītības pedagogiem

Ceturtdien, plkst.16.00 VEF Kultūras pilī tiks pasniegtas balvas Rīgas labākajiem interešu izglītības pedagogiem, audzēkņiem un kolektīviem, kā arī suminās balvas ieguvējus par mūža ieguldījumu interešu izglītībā.

Šogad balvu dažādās nominācijās piešķirs deviņiem pedagogiem. Rīgas pašvaldības iestādēs strādā vairāk nekā 2000 interešu izglītības pedagogi, bet dažādus pulciņus apmeklē vairāk nekā 55 000 audzēkņu.

Linda StrazdiņaElla Semjonova
  „Interešu izglītība ir interesanta ar to, ka pedagogam jāstrādā citādi salīdzinājumā ar skolas pedagogiem. Viņam jāspēj aizraut bērns ar savu jomu - vai tas ir sports, vai lidmodeļu pulciņš, vai elektronika, vai vizuālā māksla. Viņam jāspēj aizraut bērns, kurš nāks pēc skolas noguris, vēl mājas darbi jāpilda, bet viņš nāk ar prieku un līdz pat pulksten deviņiem vakarā nodarbojas bērnu un jauniešu centros. Šie pedagogi ir īpaši, kuri spēj iemācīt bērnam savu arodu, un mums ir daudzi piemēri, kad bērni ir izgājuši interešu izglītības pulciņus un viņi savu dzīvi velta kā profesiju šai jomai un paši ir kļuvuši par pedagogiem," teica Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta pārstāve Linda Strazdiņa.
  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Saistītie raksti
  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti