Pasažieru plūsma sabiedriskajā transportā pakāpeniski palielinās

Šobrīd ir vērojams pasažieru plūsmas pakāpenisks pieaugums sabiedriskā transporta vietējās nozīmes maršrutos, atzina valsts SIA "Autotransporta direkcija" Sabiedriskā transporta daļas vadītājs Gusts Ašmanis.

Autotransporta direkcijas pārstāvis Gusts AšmanisLāsma Zute
  "Pasažieru plūsmai mēs sekojam ikdienas režīmā, un tas, ko mēs redzam aizvadītajā nedēļā salīdzinājumā ar nedēļu iepriekš, pasažieru pārvadājumos ar autobusu mēs novērojām pasažieru skaita pieaugumu vidēji par aptuveni trīs līdz četriem tūkstošiem dienā, atkarībā no konkrētās dienas. Un īpaši liels pasažieru plūsmas pieaugums bija novērots pagājušajā piektdienā: salīdzinot ar piektdienu iepriekš, mēs novērojām pasažieru skaita pieaugumu par 7 000," sacīja Ašmanis.

   

  Pēc viņa teiktā, pirms krīzes 12. martā pārvadāti gandrīz 85 000 pasažieru dienā, bet pagājušajā piektdienā gandrīz 39 000.

  "Tātad mēs redzam pieauguma tendenci, bet mēs esam joprojām tālu no tās ikdienas, kāda bija iepriekš," atzina direkcijas pārstāvis.

  Arī Lieldienu brīvdienās bija plūsmas pieaugums, tāpēc arī šajās brīvdienās ir sagaidāms, ka pārvadāto pasažieru skaits varētu būt lielāks, prognozēja Ašmanis.

  Maija brīvdienās, sākot no ceturtdienas, 30. aprīļa, līdz 5. maijam būs izmaiņas gandrīz 500 reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā. Daļā maršrutu tiks atklāti jauni reisi, savukārt citos maršrutos to skaits tiks samazināts. Direkcija iedzīvotājus pirms brauciena aicina atkārtoti pārbaudīt aktuālo autobusu kustības sarakstu direkcijas mājaslapā.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti