Panorāma

Panorāma

Panorāma

«Tilta efekts» – pacienti nāk paši

Aprīlī kāpums «Saskaņai», kritums – KPV LV

Partiju reitingi: Aprīlī kāpums «Saskaņai», kritums – «KPV LV»

Aprīlī, salīdzinot ar martu, lielāko popularitātes kāpumu piedzīvojusi “Saskaņa”, savukārt reitinga kritums ir “KPV LV”, liecina aprīļa politisko partiju un apvienību reitingi, kas tapuši pētījumu aģentūrā SKDS pēc Latvijas Televīzijas pasūtījumā.

Šajā aptaujā cilvēkiem tika jautāts, par ko viņi balsotu Saeimas vēlēšanās, nevis nākammēnes gaidāmajās Eiropas Parlamenta vēlēšanās.

Saeimas vēlēšanās vislielākais respondentu skaits atbalstītu “Saskaņu” – 19,7 %, otrajā vietā – Jaunā konservatīvā partija, kuru atbalstītu 8,6 % vēlētāju. Trešie – Zaļo un Zemnieku savienība (ZZS)) ar 6,9 %.  

Lielākais kāpums, salīdzinot ar martu, ir “Saskaņai” – plus 2 procentpunkti. Labāks rezultāts arī Nacionālajai apvienībai, kam pirms mēneša atbalstu solīja 5 % vēlētāju, šomēnes –   6,7 %.

0,6 procentpunktu kāpums arī Jaunajai konservatīvajai partijai.

Reitingu kritums, salīdzinot ar martu, ir “KPV LV”.  Martā par šo partiju balsot bija gatavi 4,1 % vēlētāju, tad šomēnes – tikai 2,8 %. No Saeimā ievēlētajām partijām 0,7 procentpunktu kritums ir ZZS, bet 0,6 procentpunktu samazinājums – “Attīstībai/Par!”.

Par ko atdot savu balsi, nav izlēmuši  20,6%, bet vēlēšanās nepiedalītos – 16,9% velētāju.

1 komentārs
Bruno Druķis
K.Ulmanis jau 1937.gadā izdeva likumu , ka nekādas partijas...aizliegt! Jau toreiz bija redzams, kas ir partijas un ar ko nodarbojās partijas. Nepaspēja realizēt.... Šodien, "žuļiki" lai tiktu pievaras, naudas nodarbojās ar solījumiem, draudiem utt. Valstij nekāda labuma... Visur pasaulē jai r partijas tad tikai divas. Nkādas nākotnes plāna, nekāda izaugsme, Sola, bet no kā... Tātad krāpjās. Un kamēr pa īstam neatjaunos Latvijas valsti tādu, kāda bija pirms okupācijas, nekas nemainīsies. Zemniecību pelēkie likvidēja, rūpniecību tā pat. Paši sevi valsts nevar pabarot. Kariņš, kas viņš par min.prezid. ? Viss notiek pēc 1947.gada čekas norādēm...
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti