Partijas «KPV LV» premjera kandidāts būs advokāts Gobzems

Svētdien, 13.maijā, politiskās partijas “KPV LV” valdes sēdē izskatot jautājumu par iespējamo partijas premjera amata kandidātu, startējot 13.Saeimas vēlēšanās, izvēlēts zvērināts advokāts Aldis Gobzems, informēja partijā.

Partijas valde vienbalsīgi pieņēmusi lēmumu par advokāta, “KPV LV” biedra Alda Gobzema apstiprināšanu par partijas piedāvātā premjera amata kandidātu.

Partijas paziņojumā medijiem citēts Gobzems: “Latvijas izaicinājums ir atgriezt mūsu ļaudis mājās - saliedētā, drošā un konkurētspējīgā valstī. Tas ir grūts un brīžam šķietami pat nerealizējams uzdevums. Šie būs jautājumi, kuru risinājumam “KPV LV” ir vīzija un kuru piedāvāsim Latvijas sabiedrībai.”

KONTEKSTS:

"KPV LV" dibināta 2016.gada maijā, un partijas vadībā ir trīs līdzpriekšsēdētāji - Saeimas deputāts Artuss Kaimiņš, uzņēmēja Linda Liepiņa un Atis Zakatistovs. 

Saskaņā ar SKDS aptaujas datiem par aprīli "KPV LV" atbalstu pauduši 2,4% aptaujāto. Arī, ja neizlēmušo balsis tiktu sadalītas proporcionāli, "KPV LV" paliek zem 5% barjeras.

Saistītie raksti
0 komentāri
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti