Partija «Gods kalpot mūsu Latvijai» izvirza mēra amata kandidātus

Sestdien, 4.martā, Rīgas Kultūras un tautas mākslas centrā "Mazā ģilde" partija "Gods kalpot mūsu Latvijai" kongresā prezentēja savu piedāvājumu jūnijā gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām un izvirzīja mēra amata kandidātus lielākajās Latvijas pilsētās un novados. 

Partija plāno startēt vismaz 15 pilsētās, izņēmot Rīgu, kur kopā ar “Saskaņu” startē radniecīgā “Gods kalpot Rīgai”.

Piemēram, mēra amata kandidāts Jūrmalā – Bērnu slimnīcas virsārsts otolaringologs Jānis Sokolovs. Jūrmalas sarakstā iekļauts arī tā dēvētajā Jūrmalgeitas skandālā iesaistītais Igors Dreija. 

Burtniekos saraksta līderis būs Valērijs Pudenko. Daugavpilī mēra amata kandidāte būs kādreizējā domes priekšsēdētāja Rita Strode, savukārt Jēkabpilī – domes priekšsēdētāja vietnieks Aivars Kraps, kurš pirms dažiem gadiem bija spiests pamest partijas “Vienotība” rindas pēc nepiedienīgas uzvedības spēļu zālē.

Partijas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs stāstīja, ka viens no jautājumiem, kam partija pievērš uzmanību, ir cilvēku aizplūšana no pašvaldībām, kas izraisa daudz dažādu problēmu, tāpēc īpaši būtiska ir skaidra un racionāla naudas izlietošana pašvaldībās.

Partijas priekšsēdētājs Andrejs Požarnovs stāsta par partijas vērtībām


  Tāpat arī pašvaldības vēlēšanās partija pievērš uzmanību vērtībām, kas tai ir svarīgas valstiskā līmenī, tās ir morālas vērtības, kristīgas vērtības, ģimenes vērtības. Partija, piemēram, sadarbojas ar “Asociāciju “Ģimene””, atbalstot iniciatīvu ar Eiropas Savienības  regulu noteikt ģimenes definīciju.

  “Vēl viena ļoti sāpīga lieta, kas kļūst aizvien aktuālāka, ir valsts pārvaldes atrautība no iedzīvotāju interesēm,” norādīja Požarnovs.

  Viņš arī sacīja, ka kongresā daudzās runās izskanēja, ka līdz šim pieņemto likumu un diktatoriskas kontroles sistēmas dēļ cilvēki vienkārši mūk no valsts, pārreģistrē savus uzņēmumus ārpus Latvijas.

  Partija "Gods kalpot mūsu Latvijai" dibināta 2016.gada februārī, vairums tās biedru jau iepriekš aktīvi darbojās biedrībā "Gods kalpot Latvijai", īstenojot vairākas sabiedriskās iniciatīvas - kā parakstu vākšana par izdienas pensiju piešķiršanu pašvaldības policistiem un citas.   

  Partijas “Gods kalpot mūsu Latvijai” kongresā arī neskopojas ar kritiku pie varas esošajiem, paužot, ka valdošie politiķi dzīvo citā pasaulē un tā ir tikai ilūzija, ka ir pārvarēta ekonomiskā krīze. Partija arī pauž gatavību, nonākot pie varas, situāciju mainīt.  

  Arī partijas priekšsēdētājs savā uzrunā netaupīja kritiku pie varas esošajiem, kuriem esot jāuzņemas atbildība ne tikai par nabadzību, kādā dzīvo lielākā daļa sabiedrības, bet arī cilvēku aizplūšanu no Latvijas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti