Pārsūdz bērnunama «Līkumi» atstādinātajam direktoram piemēroto apcietinājumu

Pārsūdzēts atstādinātajam bērnunama "Līkumi" direktoram Jurim Boķim piemērotais drošības līdzeklis - apcietinājums. Sūdzību tagad jāskata Zemgales apgabaltiesai.

Boķis apcietināts pagājušajā nedēļā, un pašlaik viņš atrodas Rīgas Centrālcietumā. Šāds drošības līdzeklis piemērots, jo izmeklētāji secinājuši, ka Boķa rīcībā saskatāma pretdarbība, kas varētu kaitēt kriminālprocesa izmeklēšanai.

Boķa advokāte Jeļena Kvjatkovska pārsūdzības argumentus Latvijas Radio neatklāja, aizbildinoties, ka nevēlas ietekmēt tiesu.

"Jā, ir pārsūdzēts gan uz procesuāliem argumentiem, gan pēc būtības. Diemžēl sīkāk es komentārus nesniegšu, lai nesanāktu, ka es izdaru kādu spiedienu uz tiesu. Es uzskatu, ka tiesai ir jādzird aizstāvības argumenti un tikai pēc tam es varēšu viņus izstāstīt arī presei. Boķis atrodas Rīgas Centrālcietumā, kur jau vairākkārt ir vērsies pēc medicīniskās palīdzības," teica Kvjatkovska, norādot - tas bija saistīts ar sirds problēmām.

Boķis tiek turēts aizdomās par iespējamu vardarbīgu un cietsirdīgu apiešanos ar bērnunama audzēkņiem un amatpersonas dienesta pilnvaru pārsniegšanu.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti