Pārsūdz attaisnojošo spriedumu par Krievijas karoga kāta laušanu

Par Krievijas karoga kāta laušanu tiesātais un attaisnotais Dainis Rūtenbergs atkal stāsies tiesas priekšā. Gan cietušais, kura karoga kātu Rūtenbergs norāva piketa laikā, gan prokuratūra ir pārsūdzējusi Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesas spriedumu. Tagad to skatīs apgabaltiesa.

Prasīto 100 piespiedu darba stundu vietā – pilnīgi attaisnots. Tāds Rūtenbergs iznāca no tiesas pirms mēneša. Tiesneša Imanta Dzeņa spriedumu zāle sagaidīja ar aplausiem.

Rūtenbergu tiesāja par Krievijas karoga kāta bojāšanu mītiņa laikā. Viņš pats atzinis, ka emocijas uzvirmoja tādēļ, ka ziņas pārpludināja asiņaini skati no Krimas. Tur bija sācies Krievijas iebrukums. Dzirdot saukli “Krievija, Krievija” arī Rīgas ielās, viņš sadusmojies. Tāpēc arī norāvis karoga kātu, kura galā plīvoja Krievijas karogs.

Jau ziņots, ka Rīgas Centra rajona tiesa šā gada sākumā sāka izskatīt lietu, kurā par Krievijas karoga kāta laušanu tiek apsūdzēts Dainis Rūtenbergs. Oficiālais pamatojums – svešas mantas tīša bojāšana.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti