Pārsteigumi «Saskaņas» kongresā nav gaidāmi

Sociāldemokrātiskā partija „Saskaņa” sestdien, 14.novembrī, pulcējas uz ikgadējo kongresu, kurā šoreiz paredzētas arī vadības vēlēšanas. Tomēr pārsteigumi nav gaidāmi – visticamāk, amatā tiks pārvēlēts gan partijas vadītājs, Rīgas mērs Nils Ušakovs, gan viņa vietnieks Jānis Urbanovičs, kurš vada Saeimas lielāko, tomēr allaž opozīcijā paliekošo frakciju.

„Saskaņas” kongresā kultūras pilī „Ziemeļblāzma” piedalīsies vairāk nekā 650 delegātu no visas Latvijas. Viņi pārvēlēs arī partijas valdi, kurā prognozējamas vien nelielas izmaiņas, jo „Saskaņas” dome ir lēmusi uz nākamo termiņu virzīt valdi esošajā sastāvā. Vien Saeimas deputātes mandātu nolikušās Marjanas Ivanovas-Jevsejevas vietā valdē varētu tikt ievēlēta cita frakcijas pārstāve Zenta Tretjaka.

Kongresā tiks īpaši uzsvērta „Saskaņas” piederība Eiropas sociāldemokrātiskajām partijām. Kā viesi kongresā piedalīsies Eiropas Sociālistu partijas jeb PES pārstāvji un arī „Saskaņas” partneri – sociāldemokrātisko partiju pārstāvji no Lietuvas, Igaunijas, Vācijas un citām valstīm. Viesiem no citām Eiropas valstīm paredzēts arī darbs atsevišķā sekcijā - "Bēgļi Latvijā - problēmas un perspektīvas".

Kongresā runāt ir aicināti arī Latvijas Brīvo arodbiedrību savienības un partijas „Gods kalpot Rīgai,” ar kuru kopā „Saskaņa” valda Rīgas domē, pārstāvji. „Saskaņa” kongresā paredzējusi lemt arī par gatavošanos 2017.gada pašvaldību vēlēšanām. Galvaspilsētā tajās atkal varētu tikt izveidots vienots bloks ar Rīgas vicemēra Andra Amerika vadīto „Gods kalpot Rīgai”.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti