Pārskatīs ANO Bēgļu aģentūras kampaņu «Mēs darītu tāpat!»

Ņemot vērā sabiedrības reakciju saistībā par ANO Bēgļu aģentūras (UNHCR) kampaņu “Mēs darītu tāpat!”, “DDB Latvija” kā aģentūras radošais partneris nolēma pārskatīt turpmāko kampaņas komunikāciju, informēja uzņēmumā.

“DDB Latvija” gan norāda, ka ANO Bēgļu aģentūras kampaņa “Mēs darītu tāpat!” stāsta par reāliem cilvēkiem, kuri bēg no kara un vajāšanas un kuriem ir nepieciešama starptautiskā aizsardzība.

Kampaņas “Mēs darītu tāpat!” mērķis ir veicināt līdzjūtību bēgļiem un patvēruma meklētājiem un atgādināt, ka viņi ir cilvēki, kuri ir nonākuši necilvēcīgos apstākļos un šobrīd meklē patvērumu. Kampaņas mērķis nekad nav bijis šķelt Latvijas sabiedrību un kādu aizskart, uzsver kampaņas veidotāji.

Vērtējot sabiedrības reakciju, “DDB Latvija” secina, ka kampaņas vēstījumi un galvenie mērķi ir pārprasti, un atvainojas tiem, kurus tā ir aizskārusi. 

Jau ziņots, ka Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bēgļu aģentūra kampaņā “Mēs darītu tāpat" ar plakātiem, emocionālu video un infografikām cerēja mainīt sabiedrības stereotipus par bēgļiem.

Taču pret kampaņu iebilda Aizsardzības ministrija, jo tā esot aizvainojoša zemessargiem un karavīriem. Kampaņā tiekot apgalvots, ka Latvijas iedzīvotāji to vien gaida, kā aizbēgt no valsts. Tāpēc ministrija nosūtījusi Ārlietu ministrijai vēstuli ar aicinājumu lūgt ANO Bēgļu aģentūrai pārtraukt kampaņu "Mēs darītu tāpat!".

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti