Pārskatīs ANO Bēgļu aģentūras kampaņu «Mēs darītu tāpat!»

Ņemot vērā sabiedrības reakciju saistībā par ANO Bēgļu aģentūras (UNHCR) kampaņu “Mēs darītu tāpat!”, “DDB Latvija” kā aģentūras radošais partneris nolēma pārskatīt turpmāko kampaņas komunikāciju, informēja uzņēmumā.

“DDB Latvija” gan norāda, ka ANO Bēgļu aģentūras kampaņa “Mēs darītu tāpat!” stāsta par reāliem cilvēkiem, kuri bēg no kara un vajāšanas un kuriem ir nepieciešama starptautiskā aizsardzība.

Kampaņas “Mēs darītu tāpat!” mērķis ir veicināt līdzjūtību bēgļiem un patvēruma meklētājiem un atgādināt, ka viņi ir cilvēki, kuri ir nonākuši necilvēcīgos apstākļos un šobrīd meklē patvērumu. Kampaņas mērķis nekad nav bijis šķelt Latvijas sabiedrību un kādu aizskart, uzsver kampaņas veidotāji.

Vērtējot sabiedrības reakciju, “DDB Latvija” secina, ka kampaņas vēstījumi un galvenie mērķi ir pārprasti, un atvainojas tiem, kurus tā ir aizskārusi. 

Jau ziņots, ka Apvienoto Nāciju Organizācijas (ANO) Bēgļu aģentūra kampaņā “Mēs darītu tāpat" ar plakātiem, emocionālu video un infografikām cerēja mainīt sabiedrības stereotipus par bēgļiem.

Taču pret kampaņu iebilda Aizsardzības ministrija, jo tā esot aizvainojoša zemessargiem un karavīriem. Kampaņā tiekot apgalvots, ka Latvijas iedzīvotāji to vien gaida, kā aizbēgt no valsts. Tāpēc ministrija nosūtījusi Ārlietu ministrijai vēstuli ar aicinājumu lūgt ANO Bēgļu aģentūrai pārtraukt kampaņu "Mēs darītu tāpat!".

 

13 komentāri
Teo -> Hm...
Kurš atbalsta Asada režīmu? Kurš vairākkārt bloķēja ANO ierosinātās kara pārtraukšanas iniciatīvas? Kurš 9 gadījumos no 10 bombardē Sīrijas mierīgos iedzīvotājus, nevis teroristus? Tava karsti pielūgtā Krievija. Sliktie "velkomisti" un "multikulturālisti" (kuru terminu jēga tev nav saprotama) ir tavas karsti pielūgtā Krievijas radīts bubulis un propagandas atgremojums. Tu pat iedomāties nevari, par kādu muļķi sevi padari līdzpilsoņu acīs, pauzdams no Kremļa samazgu spaiņa pasmelto domu, ka "velkomistu" un "multikulturālistu" dzīves jēga ir savas valsts pārpludināšana ar musulmaņu migrantiem.
Teo -> Hm...
"Tostarp" nemaina sacītā jēgu. Vienīgā tevis minētā valsts ir ASV, kuru kāds "karsti pielūdz". Un kuri ir tie nepatiesie piedēvējumi? Ko nevar sameklēt, to nevar nocitēt vai ne? Mans komentārs tev šķita personiska ienaidnieka komentārs? Tava interpretācija, tava problēma. Tā arī neatradu nevienu "dīvainā rasola" atspēkojumu. Laikam tas tev nav pa spēkam. Saki, ka tavs psihiatrs ir tik ļoti labs un tev palīdz? Ticu, ticu.
Hm...
Teo, kas tev kait? Tu tiešām nesaproti, ko nozīmē vārdi 'tostarp arī', un kas no tā izriet? Tu piedēvē oponentam lietas, ko tas nav rakstījis un apgalvojis, un izturies pret viņu kā pret savu personisko ienaidnieku. Varbūt tu sirgsti ar uzmanības deficītu un nespēju saprast cita rakstītu tekstu? Spriežot pēc tevis rakstītā, tev galvā ir tik dīvains rasols, ka tas liek domāt, ka tev, iespējams, ir kognitīvās disonanses problēmas. Tur es Tev nevaru palīdzēt, bet Tu vienmēr vari vērsties pēc palīdzības pie psihiatra.
Hm...
Manuprāt, vislabākā palīdzība bēgļiem būtu sabiedrības spiediens uz lielvarām (tostarp daudzu karsti pielūgtajām ASV), lai tiktu izbeigta karadarbība Tuvajos Austrumos, lai bēgļi var atgriezties savā dzimtajā zemē, un sniegt Tuvo Austrumu valstīm nepieciešamo palīdzību, lai tās varētu atjaunot infrastruktūru un ekonomiku un pašas risināt savas problēmas. Tikai izskatās, ka multikulturālistiem un velkomistiem tas nav vajadzīgs, jo tad izzustu pamats viņu pornogrāfiskajām izdarībām.
BaltBat
Runājot par kampaņu, var to kritizēt, var uzslavēt, bet ir skaidrs, ka sabiedrības izglītošana un informēšana šajā jautājumā ir nepieciešama. Saprotams, ka pret bēgļiem negatīvi noskaņotie šo kampaņu uztvēra ar nepatiku. Taču paust savu nepatiku, slēpjoties aiz Latvijas bruņoto spēku muguras un uzdot savu viedokli par visu militārpersonu viedokli, ir nožēlojama un zemiska rīcība.
Salikt
uz robežas pēc ungāru parauga cūku galvas musulmāņu atbaidīšanai.
to phe un viņa jautrajiem faniem
tagad mana kārta izklaidēties. gaidu jūsu bērnišķīgā sašutuma pilnos komentārus. hiršs jau labi iesācis, bet ticu, ka varat arī labāk - vēl neviens karavīrs nav nosaukts par "varoņkulta aunu", idiotu vai rasistu. un protams, kādu tekstu par mazu bēgļu meitenīti.
zīmolstops
Tā izblamēties ir jāmāk, kā DDB un Melbiksim ar šo izdevās.
piekrītu
nacpatrioti izgāzās kā veca sēta un parādīja savu īsto seju - tautas šķēlēji un naida kurinātāji
zīmolstopam 2
Nē, mēdekli, izblamējās melubikši!
zīmolstops
Ksenofobijas un rasu naida apmātie uzrāvās uz DDB un Melbikša akcijas kā mušas uz mušpapīra. Tāda nacpatriotu blamāža vēl nebija redzēta.
Hiršs
Saukt pie atbildibas aicinataju uz nodevibu un kriminālnoziegumiem melnbiksi un ši nozieguma lidzdalibniekus ,tas ir nopietnis solis uz sabiedribas škelšanu nodevibu ,kam tas izdevigi ja ne latvijas lielākam ienaidniekam ,pārbaudit vai šus melu biksis nav musu ienaidnieku spiegs ,slepenais aģents !
Hiršs
Saukt pie atbildibas melnbiksi un ši nozieguma lidzdalibniekus ,tas ir nopietnis solis - TRAUCET NACIKIEM SABIEDRIBAS SKELSANAS NODEVIBU ,kas tas izdevigi ja ne latvijas lielākam ienaidniekam ,pārbaudit vai šus melu biksis nav musu ienaidnieku spiegs ,slepenais aģents ,kurs TRAUCE NAIDA PROPAGANDAI !!!
Pievienot komentāru
Komentēt vari ar kādu no saviem sociālo mediju profiliem
Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti