Parlamentārās izmeklēšanas komisiju par «Parex banku» vadīs Igors Pimenovs

Par komisijas priekšsēdētāja biedru izraudzīts Nacionālās apvienības "Visu Latvijai"/TB/LNNK pārstāvis Imants Parādnieks, tādējādi komisijas vadība uzticēta Saeimas opozīcijai, kurai arī komisijā ir balsu pārsvars. Valdošās koalīcijas deputāts Jānis Reirs no "Vienotības" uzskata, ka šīs komisijas darbam nebūs nekādas jēgas.

Parlamentārās izmeklēšanas komisiju, kas pētīs "Parex bankas" pārņemšanas un restrukturizācijas likumību, vadīs Saskaņas centra deputāts Igors Pimenovs. Par viņa ievēlēšanu pirms divām nedēļām komisijas deputātiem neizdevās vienoties, bet šodien viņam komisijas vadības grožus uzticēja ar pārliecinošu balsu vairākumu. Par komisijas priekšsēdētāja biedru izraudzīts Nacionālās apvienības "Visu Latvijai"/TB/LNNK pārstāvis Imants Parādnieks, tādējādi komisijas vadība uzticēta Saeimas opozīcijai, kurai arī komisijā ir balsu pārsvars.
Valdošās koalīcijas deputāts Jānis Reirs no "Vienotības" uzskata, ka šīs komisijas darbam nebūs nekādas jēgas un viņa galvenais uzdevums būs uzraudzīt, lai komisija nepieprasa tādus dokumentus, kuri patiesībā vajadzīgi, lai uzzinātu kādu biznesa informāciju par notiekošo "Parex bankā".

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti