Pārdaugavā tramvajus un trolejbusus apstādina elektrības zudums; kustība atjaunota

Pārdaugavā elektrības traucējumu dēļ bija apstājusies "Rīgas satiksmes" elektrotransporta kustība, ziņoja uzņēmums. Vēlāk kustība tikusi atjaunota.

Sākotnēji mikroblogošanas vietnē "Twitter" "Rīgas satiksme" informējusi: "Labrīt! Pārdaugavā elektrības traucējumu dēļ ir apstājusies mūsu elektrotransporta kustība. Būsim pacietīgi līdz traucējumi tiks novērsti."

Vēlāk uzņēmums rakstīja: "Elektrības padeves traucējumi Pārdaugavā ir novērsti. un kustība elektrotransportiem ir atjaunojusies."

Tāpat iedzīvotāji "Twitter" ziņo, ka Pārdaugavā nedarbojas luksofori.

Akciju sabiedrība „Sadales tīkls” informē, ka atslēdzies elektrības transformators Iļģuciemā.

19 tūkstošiem lietotāju tika traucētā elektroapgāde.

„Patlaban sabiedriskā transporta kustība ir pilnībā atjaunota. Pārējiem klientiem elektroapgāde varētu tikt atjaunota divu, trīs stundu laikā. Apakšstacijā Iļģuciems ir atslēdzies 110 kilovatu transformators nr.2, un notiek darbs, lai patlaban rekonstrukcijā atrodošos transformatoru nr.1 pēc iespējas drīzāk sakārtotu darba režīmā un elektroenerģijas piegādi atjaunotu visiem lietotājiem,” informēja akciju sabiedrības "Sadales tīkls" pārstāve Ilze Rubene.

Kā "Twitter" ziņo mikroblogošanas vietnē "Latvenergo", apakšstacijā eost konstatēta eļļas noplūde, un iespējama trešo personu nelikumīga rīcība.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti