Par veselības problēmām svētku laikā aicina zvanīt ģimenes ārstu konsultatīvajam tālrunim

Nacionālais veselības dienests (NVD) atgādina par iespējām iedzīvotājiem svētku laikā saņemt medicīnisko palīdzību.

Dienests norāda, ka brīvdienās un svētku dienās ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis strādā visu diennakti. Rīgā un citās lielākajās Latvijas pilsētās pēc valsts apmaksātas medicīniskās palīdzības var vērsties pie dežūrārstiem, kas aizstāj ģimenes ārstus.

"Jāatzīmē, ka slimnīcu uzņemšanas nodaļās netiek sniegta palīdzība, kas nav raksturojama kā neatliekama, un kur tomēr būtu bijis nepieciešams saņemt šo pakalpojumu plānveidā pēc svētkiem," saka dienesta pārstāve Evija Štālberga.

"Tāpēc, ja tomēr ir nepieciešams doties uz uzņemšanas nodaļu, tad arī ir ieteicams pirms šīs došanās patstāvīgi sazināties ar uzņemšanas nodaļu un precizēt, vai šajā adresē ir pieejama nepieciešamā palīdzība, jo arī slimnīcu uzņemšanas nodaļās var atšķirties pieejamie pakalpojumi, piemēram, kur tieši varētu vērsties, ja ir aizdomas par lūzumu, ķermeņa apdegumiem vai kādām citām sūdzībām saistībā ar veselību," norāda Štālberga.

Savukārt pirms došanās uz slimnīcu uzņemšanas nodaļām, NVD iesaka iepriekš ar nodaļu sazināties, lai noskaidrotu, kādu palīdzību slimnīcā iespējams saņemt.

Ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis ir 66016001.

 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti