Par vairāku automašīnu aizdedzināšanu Rīgas klusajā centrā aizturēta sieviete

Valsts policija (VP) aizturējusi kādu sievieti par vairāku automašīnu ļaunprātīgu aizdedzināšanu Rīgas klusajā centrā, informēja VP.

Šomēnes Rīgā, Eksporta ielā, un tuvākajā apkārtnē – Ausekļa un Rūpniecības ielās – tika aizdedzinātas vairākas vieglās automašīnas. Veicot izmeklēšanu, Valsts policijas darbinieki saistībā ar šiem noziegumiem naktī uz pirmdienu, 26. septembri, aizturēja aizdomās turēto personu – 1961. gadā dzimušu sievieti. Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess un turpinās izmeklēšana. 

Aizdomās turētā sieviete iepriekš ir sodīta par huligāniskām darbībām un viņai nav noteiktas dzīvesvietas. 

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka viņa saistīta ar vismaz četru mašīnu ļaunprātīgu aizdedzināšanu, kas notika Ausekļa, Eksporta un Rūpniecības ielās šā gada 8. septembrī, 21. septembrī, 23. septembrī un 25. septembrī. Taču pēdējā laikā šajā apkārtnē reģistrēti arī citi automašīnu degšanu gadījumi, un policija šobrīd pārbauda aizturētās sievietes iespējamo saistību ar šiem gadījumiem.

Izmeklēšanas laikā tiek skaidrota aizturētās personas motivācija un notikušā apstākļi.

Saistībā ar notikušo uzsākti vairāki kriminālprocesi – par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu, ja tā izdarīta ar dedzināšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz desmit gadiem un probācijas uzraudzība uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Kriminālprocesā tiks lemts jautājums par drošības līdzekļa piemērošanu aizturētajai sievietei. 

Policija atgādina, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr tās vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek pierādīta likumā noteiktajā kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti