Par sasniegumiem starptautiskajās mācību olimpiādēs balvās izmaksās 29 885 eiro

Naudas balvās šī gada starptautisko matemātikas, ķīmijas, bioloģijas, fizikas un informātikas olimpiāžu godalgoto vietu ieguvējiem un viņu pedagogiem plānots izmaksāt 29 885 eiro.

Valdība 17.decembrī izskatīs Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) sagatavoto rīkojumu projektu par Ministru kabineta balvas piešķiršanu par sasniegumiem starptautiskajās mācību priekšmetu olimpiādēs. Naudas balvas plānots izmaksāt no IZM 2019.gada budžetā minētajam mērķim iedalītajiem līdzekļiem.

Ministra kabineta apbalvojumu un naudas balvu saņems Kembridžas Universitātes Dabaszinātņu programmas 1.kursa students Gustavs Jānis Mežciems par iegūto 1.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē, kā arī Kembridžas Universitātes Dabaszinātņu programmas 1.kursa students Staņislavs Kurašs par iegūto 2.vietu starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

Balvu saņēmēju vidū ir Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 12.klases skolnieks Vilhelms Cinis par iegūto 3.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē, Kembridžas Universitātes Dabaszinātņu programmas 1.kursa students Jānis Hūns par iegūto 2.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē, Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas 11. klases skolnieks Rolands Lopatko par iegūto 3.vietu starptautiskajā fizikas olimpiādē un citi.

Olimpiāžu godalgoto vietu ieguvēji un viņu pedagogi tiks apbalvoti ar Ministru kabineta Goda diplomu un attiecīgu naudas balvu. Kopumā naudas balvas saņems 50 personas.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti