Par sadarbību ar SC no Nacionālās apvienības izslēdz Ādažu domes deputāti

Nacionālās apvienības (NA) valde plāno izslēgt no partijas Ādažu novada domes deputāti Adriju Keišu, jo viņa atbalstījusi koalīciju, kurā ir pārstāvēta apvienība „Saskaņas centrs”. NA arī aicinās Keišu nolikt deputātes mandātu, teikts apvienības paziņojumā medijiem. 

Nacionālās apvienības valde pērn vasarā nolēma, ka pašvaldību deputātiem, kuri 2013.gada 1.jūnija pašvaldību vēlēšanās ievēlēti no NA saraksta, visā domes sasaukuma laikā aizliegts veidot valdošo koalīciju (ja tāda domē juridiski vai faktiski pastāv) ar deputātiem, „kas pārstāv "Saskaņas centru", PCTVL,  Lindermana partiju vai jebkuru citu prokremlisku partiju”, atgādina Ozola.

Pēdējo dienu notikumi Ādažu novadā liecina, ka no Nacionālās apvienības ievēlētā Adrija Keiša ir pārkāpusi Nacionālās apvienības valdē lemto, atrodoties vienā koalīcijā ar „Saskaņas centru”. Tāpēc Nacionālās apvienības valde 3.februārī darba kārtībā ir iekļāvusi jautājumu par Keišas izslēgšanu no Nacionālās apvienības un aicinās nolikt deputāta mandātu.

Jau ziņots, ka Ādažu novada domes koalīcija otrdien gāza no amata novada mēru Māri Sprindžuku (ZZS), kurš kļuva par neatkarīgo deputātu. Viņa vietā iecelts „Vienotības” pārstāvis Normunds Zviedris. Varas maiņu atbalstīja astoņi  domes deputāti, kas ievēlēti no piecām partijām, tai skaitā NA un SC. Pret bija tikai pats Sprindžuks un seši Reģionālās alianses domnieki. 

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti