Par «Rīgas ūdens» padomes priekšsēdētāju ievēlēts Māris Kleinbergs

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 2 gadiem.

Piektdien, 22. janvārī, notika pirmā pašvaldības SIA “Rīgas ūdens” padomes sēde, kurā par padomes priekšsēdētāju tika ievēlēts Māris Kleinbergs, informēja Rīgas domē.

Pērn septembrī SIA "Rīgas ūdens" dalībnieku sapulce no jauna izveidotajā uzņēmuma padomē ievēlēja AS "SEB atklātais pensiju fonds" valdes priekšsēdētāju Daci Ljusu un valsts AS "Latvijas dzelzceļš" valdes priekšsēdētāju Māri Kleinbergu.

Otrdien, 19. janvārī, tika ievēlēts arī trešais padomes loceklis – par to kļuva Rīgas Tehniskās universitātes zinātņu prorektors akadēmiķis Tālis Juhna.

Līdz ar to padome varēja sākt darboties pilnā sastāvā.

KONTEKSTS:

"Rīgas ūdens" padomes uzdevums ir ievēlēt un arī atsaukt valdes priekšsēdētāju un valdes locekļus, vēsta ziņu aģentūra LETA.

Ņemot vērā, ka līdz valdes locekļu pilnvaru beigām jaunos amata kandidātus nebūs iespējams nominēt, padomei jāieceļ pagaidu valdes locekļi. Saskaņā ar "Rīgas ūdens" padomes sniegto informāciju ir noslēgti līgumi par pienākumu veikšanu ar diviem valdes locekļiem līdz brīdim, kad padome ievēlēs nominācijas procesa rezultātā izvirzītos kandidātus.

2020. gada deviņos mēnešos "Rīgas ūdens" apgrozījums bija 41,438 miljonu eiro apmērā, kas ir par 5,1% mazāk nekā 2019. gada deviņos mēnešos, bet kompānijas peļņa samazinājās par 22,2% un bija 6,126 miljoni eiro.

Kompānija "Rīgas ūdens" reģistrēta 1991. gadā un nodarbojas ar ūdensapgādes un kanalizācijas, notekūdeņu savākšanas, novadīšanas un attīrīšanas organizēšana pašvaldības iedzīvotājiem. Uzņēmums pieder Rīgas pilsētas pašvaldībai.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti