Par «pieci.lv» programmas direktoru kļūs Kārlis Kazāks

Pievērs uzmanību – raksts publicēts pirms 1 gada.

No 15. novembra Latvijas Radio kolektīvam pievienosies mūziķis Kārlis Kazāks, kļūstot par Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" programmas direktoru. Kazāka pienākumos no novembra vidus ietilps Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" radiostacijas vadīšana un attīstības plānošana, kā arī komandas virzīšana jauniešu multimediju platformas uzdevumu īstenošanai, informēja Latvijas Radio.

Stājoties jaunajā amatā un domājot par Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" programmas attīstību, Kazāks uzskata, ka jāturpina dot iespēja ēterā izskanēt un attīstīties Latvijā radītai mūzikai, dzejai un citiem mākslas virzieniem, ne tikai atskaņojot svaigāko mūziku, bet arī informējot klausītājus par svarīgākajām kultūras dzīves norisēm.

Latvijas Radio atzīmēja, ka Kazākam ir plaša profesionālā pieredze. Savas radošās kompetences viņš ir izpaudis mūzikas radīšanā un izpildīšanā, televīzijas raidījumu veidošanā un vadīšanā, tekstu veidošanā u.c. Tāpat Kazāks no 2020. gada bijis arī Latvijas autoru biedrības "Autortiesību un komunicēšanās konsultāciju aģentūras / Latvijas Autoru apvienības" (AKKA/LAA) Padomes prezidents, pārstāvot biedru intereses autortiesību jomā. Kazākam ir inženierzinātņu maģistra grāds, kas iegūts Rīgas Tehniskajā universitātē.

"Kārļa profesionālā pieredze gan administratīvos amatos, gan radošajās nozarēs būs būtisks papildinājums Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" programmas attīstībā un īstās auditorijas sasniegšanā. Esam gandarīti, ka mūsu kolektīvam pievienojas tik spēcīgs savas jomas profesionālis, un nav šaubu, ka Kārļa personība lieliski papildinās Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" kolektīvu," pauž Latvijas Radio valdes locekle programmu attīstības jautājumos Sanita Dika-Bokmeldere.

Arī pats Kārlis Kazāks ir gandarīts par saņemto uzticību kļūt par daļu no Latvijas Radio komandas. "Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" kanāls savā ne tik ilgajā pastāvēšanas laikā ir izaudzis par vērtīgu papildinājumu Latvijas raidstaciju klāstam, un man ir patiess prieks, ka tagad varu iesaistīties kanāla tālākā izaugsmē," teica Kazāks.

Latvijas Radio 5 – "pieci.lv" programmas direktors izraudzīts atklāta konkursa kārtībā. Līdzšinējā raidstacijas programmas direktore Ilva Milzarāja amatu atstāja pēc pašas vēlēšanās šā gada septembrī.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Saistītie raksti

Vairāk

Svarīgākais šobrīd

Vairāk

Interesanti