Par «Ogres namsaimnieka» vadītāju ieceļ ar Nacionālo apvienību saistīto Kasparu Grīnbergu

Piektdiena vakarā sasauktajā ārkārtas sēdē Ogres novada domes vairākums par komunālo pakalpojumu aģentūras «Ogres namsaimnieks» direktoru uz nākamajiem trim mēnešiem iecēlis Kasparu Grīnbergu.

Tāda domes rīcība seko pēc tam, kad šonedēļ Ekonomikas policija aizdomās par 91 000 eiro izkrāpšanu aizturēja 11 personas, bet trīs «Ogres namsaimnieka» vadības pārstāvjus apcietināja.

Ārkārtas domes sēdē izcēlās arī neliela vārdapmaiņa starp domes vadītāju Egilu Helmani (Nacionālā apvienība) un opozīcijas pārstāvjiem, kas apgalvo, ka par nelikumībām aģentūrā ziņojusi jau pavasarī.

Helmanis izteicās, ka Ogres pašvaldībā līdz šim bijuši vairāki liela mēroga naudas izkrāpšanas gadījumi un visos vainīgi pašreizējās opozīcijas pārstāvji.

Jaunieceltais «Ogres namsaimnieka» direktors Grīnbergs pašlaik strādā Ikšķiles pašvaldības siltumapgādes uzņēmumā. Viņš pārstāv Ogres mēra Helmaņa politisko spēku – Nacionālo apvienību.

Jau ziņots, ka Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes (ENAP) šonedēļ aizdomās par pašvaldības aģentūrai piederošu naudas līdzekļu izkrāpšanu 90 961,74 eiro apmērā un iespējamu to legalizēšanu aizturēja kopumā 11 personas, tostarp trīs vadoša līmeņa pašvaldības aģentūras darbiniekus.

Trijām no aizdomās turētajām personām piemērots drošības līdzeklis apcietinājums. Pārējām astoņām personām pašlaik piemērots statuss – persona, pret kuru uzsākts kriminālprocess. Šīs astoņas personas nav aģentūras darbinieki, iepriekš atzīmēja Valsts policijā.

Aģentūras LETA rīcībā esošā informācija liecina, ka Ogres novada pašvaldības aģentūras "Ogres namsaimnieks" krāpšanas lietā starp aizturētajiem varētu būt līdzšinējais aģentūras vadītājs Aigars Briedis un Inženiertīklu pārvaldes vadītājs Vjačeslavs Paramonovs.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti