Par nesen remontēto Barona ielu Rīgas pašvaldībā sūdzas regulāri

Pusgadu pēc Krišjāņa Barona ielas Rīgā nodošanas ekspluatācijā Rīgas domes Satiksmes departaments ik mēnesi saņem vairākas sūdzības par ielā konstatētiem defektiem, Latvijas Radio atzina departamenta Satiksmes infrastruktūras pārvaldes priekšnieks Edmunds Valpēters.

Barona ielas remonts izmaksāja vairāk nekā četrus miljonus eiro. Atklātos defektus pagaidām garantijas ietvaros labo būvnieki „Binders” un „Ceļu pārvalde”. Departamentā neuzskaita, cik reižu ielā jau veikti remonti, un atturas vērtēt, cik pašvaldībai izmaksās defektu labošana pēc trīs gadu garantijas beigām.

Valpēters atzīst, ka oficiālu datu par sūdzību skaitu nav, turklāt statistika būtu vispārīga un aptuvena pat gadījumā, ja to uzskaitītu. 

Edmunds ValpētersMāra Rozenberga
  „Mēnesī ir pāris reizes, kad tiek saņemti šie signāli [par defektiem]. Vēl jau arī jautājums, cik arī paši būvuzņēmēji tos novērš uz vietas," sacīja Valpēters. "Arī pirms seguma atjaunošanas ielas stāvoklis bija katastrofāls, burtiski katru mēnesi bija kāda sūdzība par kādu no posmiem, kur bija kāda bedre, izdrupums vai kaut kas tamlīdzīgs."

  Līdz ar to nevar teikt, ka būtiski pieaugs ielas uzturēšanas izmaksas, salīdzinot ar laiku pirms atjaunošanas, uzsvēra departamenta pārvaldes priekšnieks. Viņš arī piebilst, ka uzturēšanas izmaksas ir relatīvas, jo jebkurā ielā pēc garantijas termiņa agrāk vai vēlāk defekti rodas. Tomēr Valpēters nepiekrīt, ka izmaksas Barona ielā varētu veidoties ļoti dārgas un masveidīgas.

  Kļūda rakstā?

  Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

  Latvijā
  Ziņas
  Jaunākie
  Interesanti