Par narkotiku tirgošanu aiztur VUGD amatpersonu

Iekšējās drošības birojs (IDB) aizdomās par iesaistīšanos narkotisko vielu – kokaīna un marihuānas – nelikumīgā apritē 3. jūnijā aizturējis Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) amatpersonu un privātpersonu, informēja IDB.

VUGD amatpersona ir atzīta par aizdomās turēto par narkotisko vielu – kokaīna un marihuānas - iegādāšanos, glabāšanu realizācijas nolūkā un realizāciju (Krimināllikuma 253. panta pirmā daļa), savukārt viena privātpersona, kura iegādājās narkotiskās vielas no VUGD amatpersonas, šajā kriminālprocesā ir atzīta par aizdomās turēto noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kas paredzēts Krimināllikuma 253. panta pirmajā daļā, proti, par narkotisko vielu neatļautu iegādāšanos un glabāšanu bez nolūka tās realizēt.

Sankcionētas kratīšanas laikā amatpersonas dzīvesvietā tika izņemtas narkotiskās vielas un vairāki simti eiro.

Aizdomās turētajām personām piemēroti drošības līdzekļi, kas nav saistīti ar brīvības atņemšanu, tai skaitā VUGD amatpersonai piemērots aizliegums ieņemt amatu.

IDB atgādina, ka nevienu personu nevar uzskatīt par vainīgu noziedzīga nodarījuma izdarīšanā, kamēr tās vaina nav pierādīta Kriminālprocesa likumā paredzētajā kārtībā.

Kļūda rakstā?

Iezīmējiet tekstu un spiediet Ctrl+Enter, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Iezīmējiet tekstu un spiediet uz Ziņot par kļūdu pogas, lai nosūtītu labojamo teksta fragmentu redaktoram!

Latvijā
Ziņas
Jaunākie
Interesanti